x-kom hosting

Czym pomalować DVD i stację dyskietek?

Gość
utworzono
utworzono

Zakupiłem czarną obudowę Rebel 9 Value.

Wszystko fajnie, tylko DVD i stacja dyskietek są białe, ponieważ poprzednia, dziesięcioletnia obudowa była biało-zółkła, wiecie, o czym mówię.

Wygląda to kiepsko, chciałbym to pomalować.

Ma ktoś pomysł czym mógłbym to pomalować na czarno? Żeby czarny był matowy, nie wyblakł i po jakimś czasie nie zrobiło się z tego coś dziwnego. ;)

Ewentualnie może być na biało, ale żeby był to śnieżnobiały, nie taki, jak jest teraz "ciemnobiały".

Najlepiej jak najmniejszym kosztem.

14jnqm9.jpg

//Chyba źle podłączyłem stację dyskietek.

piku
komentarz
komentarz

Lakierem mat do aut? Drogie nie są. Maluje się kilka razy, kolejna warstwa po wyschnięciu poprzedniej, żeby po pierwsze nie wyżarło plastiku ;) a po drugie żeby uzyskać dobry efekt i po czasie farba nie odpryskiwała.

Gość
komentarz
komentarz
Lakierem mat do aut? Drogie nie są.

Ile to może kosztować?

Kosmoj
komentarz
komentarz

kupisz puszke lakieru za ok. 15zł

EDIT tzn spray-u;P

Sonido
komentarz
komentarz

Skoro taki temat to i ja o coś spytam. Mianowicie: jaką farbą pomalować wnętrze obudowy? Aby tylko farba nie śmierdziała, bo wiadomo, że wnętrze się nagrzewa i czasami czuć farbę.

piku
komentarz
komentarz

Pomaluj zwykłą, z czasem i tak wywietrzeje. Popytaj zresztą sprzedawcy, on będzie wiedział najlepiej :)

Sonido
komentarz
komentarz

Ok dzięki.

swirek
komentarz
komentarz

Ja takie lekkie OT. Widze, ze Tobie tez (mam taka sama obudowe) dioda "power" swieci tak mocno, ze az zeby bola, jesli Ci to przeszkadza polecam moj sposob. Jedna warstwa czarnej tasmy izolacyjnej i po sprawie. Dioda swieci przyjemnym, pastelowym, niebieskim kolorem :)

Gość
komentarz
komentarz
Ja takie lekkie OT. Widze, ze Tobie tez (mam taka sama obudowe) dioda "power" swieci tak mocno, ze az zeby bola, jesli Ci to przeszkadza polecam moj sposob. Jedna warstwa czarnej tasmy izolacyjnej i po sprawie. Dioda swieci przyjemnym, pastelowym, niebieskim kolorem smile.gif

Myślałem o tym, dzięki ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.