x-kom hosting

Usunięty Microsoft Visual C++

dawidboss
utworzono
utworzono

Witam,laptop służy mi tylko do internetu jednak dawno temu musiałem zainstalować Microsoft visual c++ bo nie chciało mi przeprowadzić jakiejś rozmowy oniline i postanowiłem teraz skasować to co wtedy zainstalowałem bo mi to nie potrzebne jednak w internecie piszą że jest to jednak w komputerze potrzebne... na szczęście zostawiłem jedno microsoft visual++ ale nie wiem czy tamte były potrzebne? 29884192f37dc2fc.png

Youki
komentarz
komentarz
13 minut temu, dawidboss napisał:

ale nie wiem czy tamte były potrzebne?

To zależy. Te biblioteki instalowały się razem z programami, które wymagały ich do poprawnego działania. 

dawidboss
komentarz
komentarz (edytowane)

A przywrócenie systemu cofnie to usuniecie? bo sporo ostatnio na kompie robiłem(w Malwarebytes usuneło mi sporo pup) i nie wiem czy mi sie opłaca.
Ja 2 lata temu to instalowałem coś sie nie chciało do końca właczyć/zaktualizować? i dałem sobie spokój i dziś chciałem sie tego pozbyć więc nie mam pojecia po to co jest

Edytowane przez dawidboss
Youki
komentarz
komentarz
41 minut temu, dawidboss napisał:

A przywrócenie systemu cofnie to usuniecie?

Zależy kiedy masz punkt odzyskiwania i kiedy było usunięte, ale jak wszystkie programy działają normalnie to nie ma co robić

 

dawidboss
komentarz
komentarz

Punkt odzyskania mam na 23.11 a usunąłem to dzisiaj tyle czy warto mi to odzyskiwać jeżeli w 2015 r podczas instalowania pojawiał sie komunikat "nie powiodło sie" ale w dodaj usuń jednak to wisiało...więc nie wiem co robić

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdź czy Ci wszystko działa, jak działa to zostaw jak jest.

 

dawidboss
komentarz
komentarz

Tyle że komputer ma wiele programów czyli co sprawdzać?  czy jakieś pliki systemowe?

Youki
komentarz
komentarz
18 godzin temu, dawidboss napisał:

Tyle że komputer ma wiele programów czyli co sprawdzać?

Programy, które sam instalowałeś.

 

dawidboss
komentarz
komentarz

Przywróciłem system bo niby nie powinno sie usuwać... więc znów mam c9c93459bbefc3c6.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.