x-kom hosting

Brak internetu po instalacji win10 pro

Dartpizza88
utworzono
utworzono

Cześć, po zainstalowaniu win 10 pro na komputerze przestał działać(w trakcie instalacji już urządzenie nie wykrywało internetu) internet( tylko na komputerze, modem podłączony ethernet'netem), wcześniej miałem win7 i internet działał ok. Pojawia się informacja sieć niezidentyfikowana. Też rzuciło mi się w oczy to że dziwnie właściwości wyglądają 24019936_1707144082677960_1164227813_n.j

 

 

 

 

Nie mam pojęcia co z tym zrobić, próbowałem sposobów ze strony microsoftu, nic nie pomogło.

KluczeFarm
komentarz
komentarz

Sprawdź , czy masz zainstalowane sterowniki sieciowe , bo możliwe , że Ci się usuneły :(

  • Super 1
Dartpizza88
komentarz
komentarz

że tak powiem rękę bym sobie dał odciąć że sprawdzałem sterowniki, no wiecie co? Ręki teraz bym kuźwa nie miał. Dziękuję kolego serdecznie za pomoc, niech Ci się w życiu wiedzie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.