x-kom hosting

Przypominacz dla małej firmy

Sustain
utworzono
utworzono

Witam

 

Mam w biurze trzy komputery szukam jakiegoś przypominacza (notatnika) aby do tego programu miały dostęp wszystkie osoby w biurze mogli to edytować usuwać dodawać nowe przypomnienia notatki itd. Próbowałem google keep ale to w ogóle nie działa... Szukam jakiegoś prostego fajnego programu który mi pomoże z terminami i notatkami.

Jeśli ktoś takowy zna to bardzo bym prosił :)

Bish
komentarz
komentarz

Evernote -sam na nim pracowałem i szczerze polecam, program prosty, do zainstalowania i na komputerze i na smartfonie.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Evernote, nie wiem jak z licencją dla firm dla tego programu. Ogólnie ciężko z dobrymi i bezpłatnymi programami do współdzielenia zadań dla firm. Z komercyjnych triumfuje Todoist. Z innych komercyjnych MS Outlook może być ciekawym narzędziem. Z darmowych dla firm na licencji GPL, można by pokusić się o Thunderbird z pluginami, jak Lightning i inne. Ale nie gwarantuje że uzyska się funkcjonalność programów takich jak Todoist. Poza tym, Thunderbird będzie wymagać troszkę więcej wiedzy od użytkownika przy konfiguracji.

Edytowane przez MasterYoghourt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.