x-kom hosting

Kupno Windows 10 professional

g4rfi
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, chce kupić oryginalny Windows 10 professional lecz na większości sklepach internetowych jest to cena w granicach 500zł, czy ktoś mógłby polecić jakaś sprawdzona aukcje lub sklep na której/ym jest tańszy ? 

 

Pozdrawiam

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Chyba tylko na eBay można i za 75 zł w przeliczeniu ale to nie jest pewna sprawa dlatego takie tanie. Windows 10 ma jeszcze jakieś nieoficjalne boczne furtki którymi można go zainstalować za darmo wystarczy poszukać w internecie.

g4rfi
komentarz
komentarz

Czyli nie wiesz nic konkretniej na temat tych „furtek” gdzie mogą być ? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Czemu chcesz kupić wersję PRO ?

Boczna furtka to możliwość zaktualizowania Windows 7 i 8 do 10, ale tylko dla niepełnosprawnych: http://antyweb.pl/windows-10-dalej-za-darmo/

Ale aktualizowany system musi być PRO by Windows 10 był PRO.

g4rfi
komentarz
komentarz

A jeśli w laptopie mam oryginalny klucz do windowsa 7, mogę go użyć na stacjonarnym i wtedy zaktualizować go do 10? 

 

Komputer ma być głównie do gier, przeczytałem ze Windows 10 pro to najlepszy wybór, jeśli się mylę to mnie popraw ? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Licencję Windows w laptopie masz OEM, czyli jest ona dożywotnio związana z laptopem i nie przeniesiesz ją na komputer.

 

Windows PRO ma sens tylko gdy logujesz się do domeny Windows, czyli na przykład w sieciach średnich i dużych przedsiębiorstw. To pozwala zarządzać setkami komputerów z jednego miejsca. Zwykłe wersje systemu jak "Home" nie posiadają tej możliwości, ale dla zwykłego użytkownika w domu nie ma to żadnego znaczenia.

 

Dlatego dla ciebie najlepszym wyborem byłby Windows 10 Home w wersji BOX. Wersja BOX w odróżnieniu od OEM jest droższa ale pozwala ci przenieść system na inny komputer. Przy założeniu, że system ten może być jednocześnie zainstalowany tylko na jednym komputerze. Gdy kiedyś kupisz nowy komputer, to skasujesz Windows na starym i zainstalujesz go legalnie na nowym.

g4rfi
komentarz
komentarz

Rozumiem, a jeśli chodzi o sklepy internetowe lub zaufane aukcje, na których nie jest przesadzona cena, byłbyś w stanie coś polecić ? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wrzuć tutaj jakąś aukcję to ocenimy czy warto.

http://antyweb.pl/windows-10-dalej-za-darmo/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.