x-kom hosting

Czy karta działa prawidłowo ?

takonie
utworzono
utworzono
Kupiłem ostatnio gtx 1050 ti  i on ma  szybkość pamięci 7 gb a sprawdziłem w programie GPU-Z i jest napisane GPU core clock 1300 mhz ,to by sie zgadzało i GPU memory clock 1752 mhz ,a nie powinno być 7000 tys mhz tak jak jest napisane ? Swoją starą kartę graficzną sprawdziłem (gtx 750 ti ) i powino być około 5gb ,a jest 1350 mhz. Coś jest nie tak ? Czy raczej dobrze wszystko ?
 
załączam załącznik z gpu-z

....gif

rafalluz
komentarz
komentarz

Jest dobrze, rzeczywiste taktowanie jest takie, jak podaje GPU-Z, a te 5-7 GHz to taktowania efektywne, czyli rzeczywiste *4.

Enthu5iast
komentarz
komentarz
Kupiłem ostatnio gtx 1050 ti  i on ma  szybkość pamięci 7 gb a sprawdziłem w programie GPU-Z i jest napisane GPU core clock 1300 mhz ,to by sie zgadzało i GPU memory clock 1752 mhz ,a nie powinno być 7000 tys mhz tak jak jest napisane ? Swoją starą kartę graficzną sprawdziłem (gtx 750 ti ) i powino być około 5gb ,a jest 1350 mhz. Coś jest nie tak ? Czy raczej dobrze wszystko ?   załączam załącznik z gpu-z....gif.b08a623226e3326516652f330aaceda2.gif

Wszystko się zgadza. To jest taktowanie rzeczywiste pamięci. Należy je pomnożyć przez 4 i będziesz miał taktowanie efektywne ok. 7000 Mhz.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

takonie
komentarz
komentarz (edytowane)

ok dziekuje ,temat do zamknięcia

Edytowane przez takonie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.