x-kom hosting

Xiaomi Redmi note 4 a 4x

RaVek00
utworzono
utworzono

Mam pytanie
wczoraj zepsuł mi sie telefon i zastanawiam się nad kupnem jakiegoś nowego.
poszperałem troche w internecie i znalazłem dwa satysfakcjonujące
Xiaomi Redmi Note 4 i Xiaomi Redmi note 4x
we wszystkich zestawieniach jako telefon do 1k pojawia się Xiaomi Redmi Note 4, w żadnym nie natrafiłem na 4X, a według mgsm 4X posiada delikatnie lepszą specyfikacje niż zwykły redmi note 4 a ceny są podobne i tak się zastanawiam który wziąć bo skoro 4x jest lepszy i ma identyczną cene co 4 <wg. allegro, bo 4x ciężko dostać w normalnych sklepach> to co jest nie tak z 4x? 
czemu nikt nie umieszcza go w rankingach itepe. skoro wyszły praktycznie w tym samym czasie...
ew. opcją jest Xiaomi redmi 4x (bez note) <on jest w każdym sklepie> 
Napisałem troche chaotycznie za co przepraszam...
nie znam sie kompletnie na telefonach także byłbym zobowiązany jak by mi ktoś to mógł wytłumaczyć, jak to mówi Sz.P Marian Kowalski, Na chłopski rozum :D 
z góry dziękuję za pomoc :D
a poza tym zależy mi na czasie bo bez telefonu to jak bez ręki :D
 

Youki
komentarz
komentarz

Szukasz po prostu modelu z polskiej dystrybucji (LTE B20)z procesorem Snapdragon 625 a czy się będzie nazywać w danym sklepie 4 czy 4X to bez znaczenia bo to jedno i to samo

Youki
komentarz
komentarz

W Sferisie dość często mają modele niekoniecznie z polskiej, oficjalnej dystrybucji.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.