x-kom hosting

Jak sie bronic ?

Yayoo
utworzono
utworzono

Korzystam z laptopa i testuje jaki anywirus i firewall jest najlepszy.

Przedtem mialem konfiguracje NOD32 + Kerio PF i nie bylo zle.

Obecnie korzystam z Kaspersky Internet Security 6.0 i wykryl juz 1 konia troj ktorego NOD32 nie wykryl.

Jaki antywirus lub firewall polecacie ?

Zalezy mi na tym aby kompa nie zamulilo i byl skuteczny !

A wiec ?

Norton ?

Avast ?

Kaspersky ?

NOD32 ? lub ?

bboy
komentarz
komentarz

Ja polecam Ci Avasta

lucahenrykow
komentarz
komentarz
Norton

Ten ci zamuli kompa :|

Avast

Ten ci raczej go nie ochroni :|

Kaspersky

NOD32

Zdecydowanie któryś z nich plus ewentualnie Panda pełna ochrona bo jeszcze z tego ludzie mówią ze są zadowoleni :)

Firewall to najlepiej chyba Kerio, jest jeszcze ZoneAlarm ktorego ja uzywałem przez jakiś czas ale on tez troche przymula :|

Takie moja zdanie :lol:

Master_PC
komentarz
komentarz

Zgadzam sie z kolega. Norton jest jednym z najlepszych antywirusow ale on kompa zamula masakrycznie... Kaspersky jest dobry i Panda, bo avast nie jest do konca skuteczny (ale za to darmowy).

Co do firewalli to ZoneAlarm jest skuteczny i tez darmowy

GoBi
komentarz
komentarz
Norton jest jednym z najlepszych antywirusow ale on kompa zamula masakrycznie

Zgadzam sie.. ale z tą pandą to nie... Panda gorzej zamula kompa niż Norton a napewno gorzej niż Kasperksy... ja używam Kasperskiego... i moge go polecić :)

remix
komentarz
komentarz

ja polecam taką kombinacje Kaspersky+kerio firewall

bizon11
komentarz
komentarz

Ja mogę tobie polecić Zone Alarma program bardzo dobry co najważniejsze że darmowy :)

Panda fakt zamula i wykrywa wirusy których czasami nie ma :)

Yayoo
komentarz
komentarz

Obecnie mam Kaspersky Internet Security 6.0 czyli wszystko w jednym.

Czy nie lepiej bylo by zainstalowac Kaspersky 6.0 + Kerio lub jakis inny odrebny firewall ?

lucahenrykow
komentarz
komentarz
Czy nie lepiej bylo by zainstalowac Kaspersky 6.0 + Kerio lub jakis inny odrebny firewall

Jeśli nie uzywasz np programów p2p i nie sciagasz za duzo z netu to możesz wybrać taką opcje.

rysiaczek91
komentarz
komentarz

Ja polecam (pamiętajcie że on chce to na laptopa wrzucić) np Kerio Personal Firewall + NOD32 ponieważ nod jest mało "systemożerny".

A Kerio? Nie wiem, korzystam z niego od kilku lat i mi się podoba, chociaż Zone Alarm nie jest zły :)

Zgadzam się również że Norton + Panda zamulają kompa, bo sam korzystam z Nortona <lol>

Chlebak
komentarz
komentarz
.. NOD32 ponieważ nod jest mało "systemożerny".

Truee.. 8-)

Albo Kaspersky AV 6.0

I ubustwiony przeze mnie Firewall KASPERSKY ANTI HAKER!!

Wogóle mało ludzików wie,że takie coś istnieje.Ja Polecam!

O wiele bardziej intuicyjny niż Kerio.Blokuje Atak DDOS i jest wogóle zaje.. :piwko:

BoliMniewKrzyĹźu
komentarz
komentarz

Laptop? Norton oraz Panda to jest dla wolnych dysków, jakie się stosuje w laptopach ze względu na oszczędność energii prawdziwe zabójstwo. Wieczne „mulenie” zapewnione. Najnowszy Kaspersky Internet Security 06 oto jest rozwiązanie dla ciebie. Mało obciąża system, (ale mogłoby być lepiej). Firewall niestety mógłby być lepszy i to sporo. Dlatego polecam Kaspersky 06 antivirus + Kerio Personal Firewall – skuteczny, sprawdzony, darmowy i jednocześnie mało zasobo żerny soft.

Normalnie poleciłbym ci Nod32, jako że jest to jeden z najbardziej skutecznych i jednocześnie najmniej obciążający antywirus na rynku. Jednak fakt, że się do niego zraziłeś spowodował, że zdałem sobie sprawę, że i tak Ciebie do niego nie przekonam i dałem sobie spokój. Nod32 nie wykrył ci trojana? Cóż jest to, co najmniej dziwne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.