x-kom hosting

Czy zapis pliku w nietypowym formacie powoduje jego zniekształcenie?

Venone
utworzono
utworzono

Hejka. Ostatnio wykonywałem pewien niewielki projekt w programie Inkscape. Program ten daje podczas zapisu opcję wyboru typu zapisu (np. Inkscape (.svg); PDF (.pdf) ; Post Script (.ps) ; itd). Czy zapisanie pliku w ten sposób powoduje jakieś straty na jakości zapisanych danych? - Odbiorca chciał wersję w PDF, po jej uzyskaniu skarżył się na przesunięcia pewnych okienek itp. (u mnie wszystko działało poprawnie). Byłbym wdzięczny, gdybyście wytłumaczyli mi Państwo jak działa taki sposób zapisu, a także co zrobić, gdy format który mnie interesuje nie jest dostępny w programie podczas zapisu (domyślam się, że problem załatwia konwersja, ale jestem raczej laikiem, dlatego dopytuję). Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

  • 1 miesiąc później...

iza121
komentarz
komentarz

samo formatowanie do pdf zapewne poprzesuwało okienka, u Ciebie plik pdf - ten który jemu wysłaleś, też musi być poprzesuwany, bo akurat, ten format otwiera się u wszystkich w ten sam sposób

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.