x-kom hosting

Wybór dostawcy internetu. T-Mobile czy INEA radiówka?

bartox7777
utworzono
utworzono

Hej mam taki problem. Kończy mi się umowa internetu limitowanego od T-Mobile jestem z niego zadowolony ping w grach (40-100), prędkość (15-20 Mbps) lecz jak na 5 osób doskwiera limit i na pobieranie dużych plików nie mogę sobie pozwolić. I tu moje pytanie przedłużać na internet "nielimitowany" od T-Mobile czy INEA radiówka 15Mbps? Zastanawiam się nad tą radiówką, bo właśnie boję się o nielimitowość neta od różowych. Mieszkam na przedmieściach Środy Wielkopolskiej (40 km od Poznania).

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dobra radiówka powinna Ci zapewnić stabilne pobieranie i stabilny ping, jedynie w jakieś wielkie ulewy, gdzie będziesz miał wręcz ścianę deszczu możesz mieć jakieś problemy.

Najlepszym sposobem jest wybór lokalnego operatora i tutaj najlepszym źródłem są sąsiedzi. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.