x-kom hosting

Problem z uruchomieniem laptopa po aktualizacji sterowników przez program

Kamil721
utworzono
utworzono

Witam. 

Posiadam laptop Lenovo y 580. Aktualizowałem sterowniki poprzez program slimdrivers, po czym wybrałem opcję ponownego uruchomienia komputera, lecz trwało to bardzo długo i wyłączyłem laptop przyciskiem, po czym włączyłem. Po uruchomieniu pod napisem lenovo pojawił się napis "przygotowywanie automatycznej naprawy" a następnie czarny ekran, na którym mogłem ruszać kursorem. Ponownie przyciskiem wyłączyłem i włączyłem laptop i po pojawieniu się napisu wyskoczył niebieski ekran, na którym było napisane abym wybrał układ klawiatury, wybrałem polski i byl on zaznaczony lecz nic się nie działo przez kilkanaście minut. Więc znów włączyłem i wyłączyłem laptop przyciskiem i cały czas widzę napis lenovo i kręcące się kółeczko. Proszę o pomoc

Jaho
komentarz
komentarz

@Kamil721

Punkt piąty prostego i krótkiego regulaminu forum:

Cytuj

5. Zabronione jest zakładanie takich samych tematów w kilku działach forum. Powtarzające się wątki będą kasowane a ich autor może dostać ostrzeżenie.

Założyłeś 3 takie same tematy, radze ci usunąć 2 z nich zanim youki się pojawi :D

 

Robiłeś backupy?

Masz płytę z windowsem, klucz licencyjny do windowsa albo chociaż sterownikami do laptopa?

Wyłączyłeś komputer podczas aktualizacji sterowników przez co teraz w ogóle ich nie masz, do czego dokładniej były to były sterowniki?

Spróbuj ściągnąć je z internetu (na innym kompie) i spróbować zainstalować na twój laptop.

Jeśli ci się nie uda to prawdopodobnie format i reinstalacja Windowsa (jeśli nie robiłeś kopi zapasowych)

Kamil721
komentarz
komentarz

W jaki sposób mogę usunąć te posty na telefonie bo nie mogę znaleźć opcji. 

Robiłem backupy aktualnych sterowników poprzez ten program. Chyba nie mam nic z tego co wymieniłeś. To były sterowniki grafiki Intel, chyba jeszcze karty dźwiękowej realtek, coś związanego z LPT i nie pamiętam czy coś jeszcze i co to mogło być. Program sam po zainstalowaniu tych sterowników proponował ponowne uruchomienie komputera. 

Jaho
komentarz
komentarz

@Kamil721

Sam nie wiem jak usunąć temat :D

Masz backupy tylko sterowników czy całego systemu?

Te backupy sterowników masz na dysku zewnętrznym czy wewnętrznym, jak można je przywrócić?

Bo z tym programem się jeszcze nie spotkałem.

Zobacz czy nie masz gdzieś na laptopie naklejki z kluczem licencyjnym do Windowsa.

Jeśli masz to w najgorszym wypadku będzie można zrobić format

Kamil721
komentarz
komentarz

Mam backupy tylko sterowników na dysku wewnętrznym, musiałbym prawdopodobnie uruchomić laptop żeby je przywrócić. Nie mam tej naklejki z kluczem licencyjnym. Czy będę mógł odzyskać pliki, zdjęcia? 

Jaho
komentarz
komentarz

@Kamil721

Tak na 95% będziesz mógł podłączyć dysk z laptopa do innego komputera, zgrać z niego zdjęcie czy co tam tylko potrzebujesz.

A potem zrobić reinstalacje, powinieneś mieć na dysku partycje recovery,  poczytaj w internecie  lub zobacz w instrukcji jak przywrócić u ciebie system.

 

Kamil721
komentarz
komentarz (edytowane)

;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.