x-kom hosting

Problem z defragmentacją dysku

Rofix
utworzono
utworzono

Nie znalazłem na forum tematu z rozwiązaniem więc zakładam ten temat.

Kiedyś chyba chciałem zdefragmentować dysk, jednak coś poszło nie tak i nie pamiętam czemu nie zdefragmentowałem go. Mój komputer się ślamazarzy, nawet na pulpicie otworzenie jakiegoś pliku (większego folderu to tym bardziej) długo trwa. Nawet na pulpicie przy przejeżdżaniu kursorem z ikony na ikone, szare podświetlenie tych ikon przeskakuje z 2-3 sekundowym opóźnieniem.

W każdym razie. 

Teraz odpalając defragmentację dysku pojawia mi się następujący komunikat Użycie defragmentatora dysków zostało zaplanowane za pomocą innego programu i po kliknięciu Usuń ustawienia nic się nie dzieje. Przy ponownym włączeniu defragmentatora ten sam komunikat ciągle. Nie widzę zainstalowanego żadnego programu do defragmentacji stąd moje pytanie. Jak mogę zdefragmentować ten głupi dysk?

Gawel
komentarz
komentarz

Może kiedyś miałeś jakiś program który mial swój defragmentator, nawet po usunięciu mogły pozostać jakieś wpisy w rejestrze. Próbowałeś instalować inny np taki https://www.piriform.com/defraggler

Wysłane z mojego Lenovo YT-X703L przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.