x-kom hosting

Pakiet Office 2010

Gość
utworzono
utworzono

Mam Outlooka 2010, chciałbym się dowiedzieć jak ustawić POP i SMTP aby nie wyskakiwały mi niejednokrotnie tabelki o błędzie ze ściąganiem jakiejś wiadomości bo z tym mam największe kłopoty. Ustawiłem tak jak radzą na stronie internetowej chociaż tam nie ma konkretnie odniesienia do Outlooka 2010 ale to nie działa wiec intuicyjnie wybrałem  POP3 na 110 a SMTP na 25 i jakoś chodzi chociaż nieraz pojawia się tabelka że czegoś nie może wczytać. Jak powinno być ustawione , bo jak ustawię tak jak radzą to wyskakuje mi znów powiadomienie o braku certyfikatu. I tak w kółko.

bez tytułu.JPG

  • 4 miesiące później...

szubi8
komentarz
komentarz

Zastanawiam sie w sumie, czy ktos jeszcze uzywa POP3. Jestes pewien ze twoj dostawca mailowy nie uzywa IMAP? 

Sproboj stworzyc profil od poczatku %appdata% wroc do local -> Microsoft -> Outlook -> Usun te .ost pliki.

 

Potem wejdz panel ster -> poczta -> Profile, usun i stworz nowy profil i wtedy sprobuj przejsc przez wizard.

 

Naprawde, watpie aby ktokolwiek jeszcze uzywal POP3.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.