x-kom hosting

Problem z komputerem po sformatowaniu dysków

karpiuu9
utworzono
utworzono

Witam, jestem tu nowy, nie bardzo znam się na komputerach. Mam taki problem, sformatowałem wszystkie dyski na moim komputerze, zaczalem instalować od początku, google chrome, steam itd.

kiedy odpalam google chrome wyswietla mi się komunikat "Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest nie poprawna. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe." Dodam jeszcze że zainstalowałem Microsoft visual c++. Mam tak jeszcze z inną grą. Co robić? Z góry dziękuję za pomoc :)

Konddzikoo
komentarz
komentarz

formatowanie komputera w sensie instalacja systemu na nowo wchodzi w grę ? 

karpiuu9
komentarz
komentarz
8 godzin temu, Konddzikoo napisał:

formatowanie komputera w sensie instalacja systemu na nowo wchodzi w grę ? 

Tak, wchodzi, jeśli zrobie to jeszcze raz może pomóc?

 

Konddzikoo
komentarz
komentarz

Po twoim opisie wywnioskowałem że nie formatowałeś dysku systemowego tylko resztę na dane. Jeżeli formatowałeś komputer to mniemam że wszystkie sterowniki zainstalowałeś. Mógłbyś również podać specyfikację komputera. Oraz Microsoft Visual C++ od 2005 roku zainstaluj do najnowszego. Lub przeinstaluj system na czysto. 

karpiuu9
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Konddzikoo napisał:

Po twoim opisie wywnioskowałem że nie formatowałeś dysku systemowego tylko resztę na dane. Jeżeli formatowałeś komputer to mniemam że wszystkie sterowniki zainstalowałeś. Mógłbyś również podać specyfikację komputera. Oraz Microsoft Visual C++ od 2005 roku zainstaluj do najnowszego. Lub przeinstaluj system na czysto. 

W laptopach z windowsem 8 sterowniki nie instalują sie same po sformatowaniu? Robie pierwszego formata w zyciu Wiec nie wiem

Procesor Intel Pentium CPU 3550 2.30ghz ram 4 GB 

Wystarczyło ze usunelem aplikacje superfish i wszystko działa, dziękuje za pomoc :)

Konddzikoo
komentarz
komentarz

Nie ma za co :) No nie ma żadnego chyba systemu gdzie sterowniki instalują się same (oprócz takich podstawowych niezbędnych do działania systemu). Poszukaj sterowników na stronie producentów swoich podzespołów i zainstaluj dla odpowiedniej wersji swojego systemu xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.