x-kom hosting

Co lepsze do laptopa do gier

Niemarcin
utworzono
utworzono

Zamierzam lupic lapka i chcialbym sie poradzic co wybrac zeby niepotrzebnie nie przeplacac. Zamierzam grać w hotsa wota lola battlerite i moze jakies inne gierki paladins. 

Czy i5 7200u uciagnie te gierki na wysokich w 60fps+ ?

Czy dokladanie do i5 7300hq duzo zmieni ?

Duzo roznia sie ramy z 2133mhz a 2400?

I jaka karte wybrac ? Polaczenie 2gb karty z i5 7200u czy 1050 z i5 7300hq ? 

Chciałbym tez zeby laptop mial windowsa. 

Chce wydac jak najmniej. 

Moglbym prosic jakies propozycje odnosnie sprzętu ? A i jakbym mogl prosic o linki bezposrednio z rtv euro agd poniewaz prawdopodobnie bede zmuszony właśnie tam kupic lapka.

Youki
komentarz
komentarz

Ponizej 7300HQ i GTX 1050 4GB nie ma co schodzić obecnie 

  • Dziękuję 1
Niemarcin
komentarz
komentarz

Tak myslalem. A wiec w taki zestaw bede celowal. Dzięki za odpowiedź.

krystian922
komentarz
komentarz

Wersja U ma obniżone taktowanie, 2 rdzenie - jeśli zamierzasz grać to odpuść sobie. Co do karty Graficznej. Niewiem jaki masz budżet, ale jeżeli będzież stał nad wyborem między 1050 a 1050ti to warto dołożyć do droższej - jest ona o 30% wydajniejsza

MSI GV62 7RE-1891XPL https://www.morele.net/laptop-msi-gv62-7re-1891xpl-978649/

+Procesor Intel Core i5-7300HQ
+8GB RAM
+GeForce GTX1050ti 4GB
+matryca FullHD
+matryca  matowa
+Slot SSD m2 PCI-e

Purtak24
komentarz
komentarz

Czyli wychodzi na to ze trzeba miec lapka za 3500+ zeby odpalić jakakolwiek gierke ? No juz bez przesady. Z tego co widze to kazdemu polecacie tem sam zestaw. Mam do wydania max 3k a wam tylko i5 7300hq i 1050 w glowie xd mam 7 letniego lapka z jakims losowym 4rdzeniowym i5 i gralem w wowa lola i inne na lajcie. Serio i5 7200u plus do tego np 940mx niczego nie pociągnie ?

anioł2009
komentarz
komentarz

940mx jeszcze ujdzie ale gorzej z i5 7200u bo to procek 2 rdzeniowy niskonapięciowy (czyt. niezbyt wydajny)

brodwailer
komentarz
komentarz

Też mam problem z wyborem laptopa do WoT. Mój stary laptop z i3 350m i geforce 310m uciągnął czołgi, ale niestety dokonał żywota. Teraz producenci nawciskali tych niskonapięciowych procesorów, co poniekąd wymusza wydanie większej gotówki na sprzęt. Laptopy zawsze były droższe od komputerów, dlatego (chyba) 3500zł to najniższa półka, jeśli chodzi o laptopy z wydajniejszymi procesorami.

anioł2009
komentarz
komentarz

Zależy, do wota starcza mi też lenovo yoga 500 14' z i7 6500u , gt940m, 8gb ram z dyskiem ssd. Stałe 60 fps na grafice standardowej, ustawienia high, rozdziałka FHD  :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.