x-kom hosting

Przy podłączaniu kabla zasilającego do komputera poszły iskry

Raaaaav44
utworzono
utworzono

Witam. Robiłem dzis porządek za biurkiem z kablami i przy podłączaniu kabla zasilającego do komputera poszły iskry. Drugi koniec kabla był podpięty do listwy, ktora była włączona. Nie moge teraz włączyc komputera, bo nie reaguje na przycisk power. Co mogło sie stac? Spalił sie zasilacz, jakis bezpiecznik, czy moze cos poważniejszego? Bardzo prosze o odpowiedz i pomoc. Pozdrawiam.

cinomatic
komentarz
komentarz

A jaki to wogole jest zasilacz do którego podlaczales?

Raaaaav44
komentarz
komentarz

Zasilacz Powerfox 400W, model: pf-400ppc

Jaho
komentarz
komentarz

@Raaaaav44

Wygląda na spalony zasilacz.

Masz może gdzieś drugi zasilacz żeby sprawdzić czy zasilacz nie pociągnął ze sobą innych podzespołów?

Raaaaav44
komentarz
komentarz

polecial zasilacz. Musze kupic nowy. Pomożecie? Do 100zł, bo krucho u mnie z kasa. Nie znam sie kompletnie, a nie chce kupic chińskiego badziewia. 

bemol911
komentarz
komentarz

Do jakich podzespołów ma być ten zasilacz ? 

Raaaaav44
komentarz
komentarz

Było tak : Procesor DualCore IntelPentium E2160, 1800 MHz 
Płyta główna Gygabyte GA-945GCMX-S2 v6.6
Karta graficzna NVIDIA GeForce 8400 GS
Dysk 250 GB, 1GB RAM
Zasilacz Powerfox 400W, model: pf-400ppc

 

ale ostatnio polecial mi dysk i znajomy wsadził jakis inny ale nie wiem jaki. Na pewno ma 500GB. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.