x-kom hosting

Szukam rozwiązania braku automatycznego uruchomienia explorer.exe

dominik14
utworzono
utworzono

Cześć. Mam problem, który jest dość uciążliwy, aczkolwiek jest możliwa praca na komputerze pomimo to. Ostatnio ściągnąłem pare baboli z neta, i miałem na kompie wiele infekcji typu bitcoin.minery etc., wszystko pousuwałem Malwarebytes, Adwcleanerem i wszystko wygląda na to że jest w porządku. Ale od jakiegoś tygodnia, szukam rozwiązania odnośnie braku automatycznego uruchomienia explorer.exe, uruchamia się systemowe cmd, gdzie mogę wpisac explorer.exe, ten się uruchomi i w sumie wszystko wraca do najlepszego porządku. Ale chcę właśnie wyeliminować uruchamianie się CMD oraz żeby automatycznie włączał się explorer.exe, czy ktoś ma jakiekolwiek wskazówki?

Sprawdzałem już znane rozwązanie z internetu, natomiast:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon - i przy wartości Shell jest wpisany explorer.exe

Screenshot_2.png

dominik14
komentarz
komentarz

ref

dominik14
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany, spowodowany przez program Czasowyłącznik, który namieszał w komputerze i rejestrze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.