x-kom hosting

LAPTOP DO GIER ASUS ROG Strix GL553VE?

DaveKrk
utworzono
utworzono

hej chciałbym kupić laptopa do gier : ASUS ROG Strix GL553VE
ma służyć mi  do grania w gry typu Skyrim, GTA 5, Leauge of legends

 

specyfikacja jest następująca : 

Procesor: Intel Core i7-7700HQ (4 rdzenie, od 2.80 GHz do 3.80 GHz, 6 MB cache)

Pamięć: 8 GB (SO-DIMM DDR4, 2133MHz)

Dysk: Możliwość montażu dodatkowego dysku M.2 PCIe/SATA (brak elementów montażowych), 1000 GB SATA 7200 obr.

Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti, + Intel HD Graphics 630

Typ ekranu: Matowy, LED, EWV

Microsoft Windows 10 Home PL (wersja 64-bitowa)


znalazłem ten laptop w ofercie za 3699zł z dwuletnią gwarancją (jest to oferta na Czarny Piątek) ,będzie to dobra cena jak za taką konfigurację ? zastanawiam się nad dorzuceniem 400zł  i wymianą dysku na SSD Samsunga850 lub GOOD RAM Iridium Pro (oba mają pojemność250GB) lub zakupem dodatkowej kośći ram 8GB . Co będzię się najlepiej opłacało dołożyć ,aby granie było komfortowe? więcej ramu czy dysk ssd? 

Youki
komentarz
komentarz

O ile nie przeszkadza Ci mocno uginająca się obudowa, dość kiepskawe wykonanie i przede wszystkim głośność to w tej cenie będzie OK.

Poczytaj tylko o under volting na CPU, bo będzie to konieczne.

 

DaveKrk
komentarz
komentarz
27 minut temu, Youki napisał:

O ile nie przeszkadza Ci mocno uginająca się obudowa, dość kiepskawe wykonanie i przede wszystkim głośność to w tej cenie będzie OK.

Poczytaj tylko o under volting na CPU, bo będzie to konieczne.

 

dzięki za podpowiedź ,myślisz ,że  w MSI będzię lepsze chłodzenie jeśli trafiłbym na podobne podzespoły ? może akurat coś ciekawego pojawi się na wyprzedaży. 

Youki
komentarz
komentarz

O który model MSI Ci chodzi?

DaveKrk
komentarz
komentarz
Dnia 20.11.2017 o 20:25, Youki napisał:

O który model MSI Ci chodzi?

o ten model : MSI Leopard Pro GP62 7RE-646XPL

Youki
komentarz
komentarz

Zależy w jakiej cenie ten MSI.

DaveKrk
komentarz
komentarz
18 godzin temu, Youki napisał:

Zależy w jakiej cenie ten MSI.

MSI jest za 4299 zł ,ale może uda się go coś taniej dorwać na Black friday lub cyberMonday ... podzespoły niby takie same ,więc chodzi teraz tylko o wydajność i zywotność ,o to który ma lepszy układ chłodzenia... co do jakości dzwięku nie gra on roli ,bo i tak podłącze słuchawki lub zestaw głośników

daro76
komentarz
komentarz

W x-kom.pl ASUS będzie w czarny piątek za 3699 zł https://www.x-kom.pl/czarny-piatek

DaveKrk
komentarz
komentarz
Godzinę temu, daro76 napisał:

W x-kom.pl ASUS będzie w czarny piątek za 3699 zł https://www.x-kom.pl/czarny-piatek

tak wiem :] ale zastanawiam się czy lepiej dorzucić te 500zł i nie wziąć MSI ? 

Youki
komentarz
komentarz

Jak Ci hałas i temperatury oraz taka sobie obudowa przeszkadzać nie będzie to Asus będzie po Under volting na CPU w tej cenie OK, jeśli załapiesz się na promo i matryca będzie IPS. ;)

DaveKrk
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Youki napisał:

Jak Ci hałas i temperatury oraz taka sobie obudowa przeszkadzać nie będzie to Asus będzie po Under volting na CPU w tej cenie OK, jeśli załapiesz się na promo i matryca będzie IPS. ;)

znalazłem o 200zł drozszego Hyperbook N85 , model N85-15-8572  . Myślisz ,że będzie lepiej wykonany od ASUSA? 

anioł2009
komentarz
komentarz

Hyperbook fajny jest i polecam dopłacić do polerowanych heatsinków, naprawdę pomaga obniżyć temperatury zwłaszcza z dobrą pastą termiczną ( ja mam kryonauta thermal grizzly )

DaveKrk
komentarz
komentarz
54 minuty temu, anioł2009 napisał:

Hyperbook fajny jest i polecam dopłacić do polerowanych heatsinków, naprawdę pomaga obniżyć temperatury zwłaszcza z dobrą pastą termiczną ( ja mam kryonauta thermal grizzly )

no to chyba biorę tego hyperbooka a w przyszłośći dorzucę sobie dysk SSD i więcej Ramu ;] 

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, DaveKrk napisał:

Myślisz ,że będzie lepiej wykonany od ASUSA? 

Tak, do tego cichszy :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.