x-kom hosting

Dziwne różowe kwadraty przy obciążeniu!

trebacz
utworzono
utworzono

Witam! Mam problem z komputerem. Ostatnio wymienialem chlodzenie zwykle na chlodzenie wodne do procesora. I gdy juz wymieniłem  to pomyślałem by zmienic może paste w karcie graficznej karta to hd 6950 ale w systemie wykrywa mi ja jako hd 6900. I teraz gdy gram w cs czy inna gre lub jest jakies wieksze obciążenie  to co na zdjęciu poniżej. I sie zwiesza nic nie mogę zrobić oprócz zrezygnowania go. Wiem komputer to nie jakis demon szybkości ale chcialem jeszcze posiedziec na tej karcie i dopiero gdzies za pol roku zmienic a tu takie cos. Moja plyta glowna to tez jakis szmelc : asus m5a78l-m lx3 bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Tadeusz 

20171120_143243.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Jakie temperatury GPU ma podczas obciążenia?

Radiator dobrze przykręciłeś, luzów nie ma?

trebacz
komentarz
komentarz

50 lub 45 stale caly czas tyle stopni ma i radiator jest mocno nie ma luzow :(

Sprawdzam teraz czy to napewno wina karty. Włożyłem inna jakas stara i próbuje zainstalować sterowniki do niej. 

Założyłem inna karte i wszystko smiga na 10 fps csgo :) czyli to wina karty

a602820922
komentarz
komentarz

Spróbuj jeszcze piekarnika jako ostatnia deska ratunku :)

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.