x-kom hosting

Podczas instalacji Windows 7, mysz i klawiatura przestały działać

Arczinis
utworzono
utworzono

Witam. Instałowałem Windows 7 home premium 64bit. Wszystko fajnie super ale gdy doszedłem do momentu nazwania komputera czy cos takiego to nagle myszka przestała działać jak i klawiatura. Stwierdziłem ze restart pomoże otóż nie. Po restarcie komputera nie działa w ogóle klawiatura ani myszka (ale w innym komputerze działa) nie potrafię wejść ani do biosa ani nie mogę pójść dalej w instalacji Windowsa.

 

Proszę o pomoc :c

Gawel
komentarz
komentarz

Zestaw na kablu czy bezprzewodowy

Arczinis
komentarz
komentarz (edytowane)

 

1 godzinę temu, Gawel napisał:

Zestaw na kablu czy bezprzewodowy

Kabel

Edytowane przez Arczinis
Gawel
komentarz
komentarz

Próbowałeś innego gniazda USB,ewentualnie wyjąć wtyczkę i ponownie wsadzić

Arczinis
komentarz
komentarz
9 minut temu, Gawel napisał:

Próbowałeś innego gniazda USB,ewentualnie wyjąć wtyczkę i ponownie wsadzić

 Tak, próbowałem przełącząc między USB 2.0 a 3.0 i do innych gniazd 2.0 lecz bez skutków

Gawel
komentarz
komentarz

Czy USB dają napięcie ? Myszka świeci ? Ewentualnie czy da się np. ładować telefon ?

Arczinis
komentarz
komentarz
9 minut temu, Gawel napisał:

Czy USB dają napięcie ? Myszka świeci ? Ewentualnie czy da się np. ładować telefon ?

Myszka i klawiatura się nie świecą

Tez się zastanawiam nad kupnem przejściówki z USB na PS/2. 

W załączniku załączam adapter ten co zamierzam kupić , tylko nie jestem pewien czy to będzie działało

769308_0.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.