x-kom hosting

Wywaliło mi prąd podczas aktualizacji systemu, PC nie chce się włączyć

Shark319
utworzono
utworzono

sprawa wygląda tak : 

- wyskoczylo mi okienko o tym ze zaraz komputer sie wyłączy bo aktualizacja

- komputer sie wyłączył i aktualizowal 

- wywalilo mi prąd w domu i aktualizacja się przerwała 

- komputer nie chce się wlaczyc tak jak na filmie - ciągle się resetuje w miejscu gdzie jest napisane "trwa przywrócenie poprzedniej wersji systemu Windows"

dodam ze chyba nie da się wlaczyc trybu awaryjnego

20171119_160140.mp4

Gawel
komentarz
komentarz (edytowane)

Przywracanie systemu miałeś włączone ?Jeżeli tak to przywróć

Edytowane przez Gawel
Shark319
komentarz
komentarz
37 minut temu, Gawel napisał:

Przywracanie systemu miałeś włączone ?Jeżeli tak to przywróć

tylko chciałbym wiedzieć jak to zrobić bo nie mogę nawet wejść do pulpitu mógłbyś mi to jakoś wyjaśnić?

Gawel
komentarz
komentarz

Musisz mieć obraz systemu na pendrive.Odpalasz kompa z bootowaniem z USB,potem ustawiasz Polski programisty/Rozwiąż problemy/Opcje zaawansowane/Przywracanie systemu

Shark319
komentarz
komentarz
36 minut temu, Gawel napisał:

Musisz mieć obraz systemu na pendrive.Odpalasz kompa z bootowaniem z USB,potem ustawiasz Polski programisty/Rozwiąż problemy/Opcje zaawansowane/Przywracanie systemu

skąd mogę wziąć obraz systemu? sorry ze tak o wszystko pytam no ale po prostu się nie znam

Gawel
komentarz
komentarz

Musisz miec dostęp do komputera z internetem,ściągasz takie narzędzie Windows Creation Tool  https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Tworzysz odpowiedni dla ciebie obraz systemu na USB.Cały czas mówimy o Windows 10

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.