x-kom hosting

[1500-2000] Monitor do gier/projektowania graficznego

Even93
utworzono
utworzono

Hej,

 

poszukuje jakiegoś monitora, jednak jestem trochę za murzynami w kwestiach technicznych. zastanawiam się nad sensem inwestowania w 144hz (mimo, że planuje zakup i7 8700k +1080) to czy warto szukać monitora o takiej częstotliwość odświeżania (gram głownie w overwtch) moze 75?? Druga sprawa czy 27'' i full hd to dobry wybór? wolałbym wqhd, ale jeżeli nie znajde nic sensownego to może zaproponujecie mi coś mniejszego na czym nie będzie widać pikselozy...

 

MSI Optix G27C2 myslalem nad tym, ale okazało się, że to fullhd...

 

Proszę doradzcie mi cos :)

 

 

Even93
komentarz
komentarz (edytowane)

Szkoda mi troche gtx1080 do samego fullhd, w wqhd chyba by rozwinął skrzydła na 100%? A jakby dopłacić do czegoś takiego? Tutaj podobno matryca TN całkiem dobrze sobie radzi :

 

https://www.morele.net/monitor-dell-s2716dg-1053669/

Edytowane przez Even93
Youki
komentarz
komentarz

Tylko tam FHD 144 Hz jest, a to dość spora różnica.

Even93
komentarz
komentarz (edytowane)

Tam to znaczy gdzie :)? BTW jaki sens pakować się w  freesync z gtx;em?

 

Dell odpada?

Edytowane przez Even93
Youki
komentarz
komentarz

Chodziło o Samsunga, FreeSync i tak wykorzystane nie będzie, ale to jeden z tańszych, sensownych monitorów FHD 144 na matrycy innej niż TN. 

  • Super 1
Even93
komentarz
komentarz

A wypowiesz się na temat tego della? 

Youki
komentarz
komentarz

Względnie jest OK, chociaż mógłby być ciut tańszy.

 

Even93
komentarz
komentarz

To racja, ale za podobną cenę mamy Acera czy tam Asusa, w którym trafić dobre podświetlenie to loteria. Sporo poszperałem wczoraj w necie na temat tych monitorów, w takim przedziale cenowym i z DELL'em nie ma zbyt wielu negatywnych komentarzy, sporo zaś pozytywów (na yt również).

 

Zdecydowałem się na DELLA.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.