x-kom hosting

Używane niedrogie GPU

rekinek
utworzono
utworzono

Witam, szukam jakiejś niedrogiej karty graficznej do około 250 zł

komputer składałem gdzieś 2-3 lata temu wyszukując "okazji" i udało się złożyć coś całkiem niedrogiego, niestety tylko ze zintegrowaną grafiką.

Wiem, że za te pieniądze będzie ciężko coś kupić, ale proszę o jakieś propozycje na co mógłbym się zaczaić tak aby można było w niektórych gierkach jakąkolwiek jakość grafiki ustawić ;)

 

Specyfikacja komputera:

płyta główna: MSI B85-G43

procesor: I5 - 4570S

RAM: 8GB

zasilacz: thermalake 530W

 

W sumie nie wiem czy problemów nie sprawia mój stary dysk twardy, ale nie bardzo wiem jak go sprawdzić. Chodzi o to, ze czasami gdy gra się zatnie to wydaje mi się, że spowodowane jest to dyskiem twardym bo słychać jak ciężko pracuje i miga ciągle dioda ;)

dysk twardy: Samsung HD250HJ

Youki
komentarz
komentarz

Szukaj GTX 650 Ti BOost, GTX 750 Ti, GTX 660 w tej cenie.

 

Mogeto
komentarz
komentarz

wyjdzie 310zł czyli na granicy opłacalności, w tej samej cenie masz nówkę GT 1030 który jest tak samo wydajny jak GTX 750 ( bez Ti ) także wybór należy do Ciebie

zresztą, co ten sprzedający na wysyłce przycina, przecież to da radę wysłać za 15zł

rekinek
komentarz
komentarz

dzięki za szybkie odpowiedzi, przeszukam aukcje i ogłoszenia i zobaczę czy jakaś okazja się trafi :)

gonzert
komentarz
komentarz (edytowane)

ewentualnie za 300zl jeszcze jest 660 Ti (poziom HD 7870) karta jest dużo wydajniejsza od 750 Ti : http://allegro.pl/bardzo-dobra-karta-asus-gtx-660-ti-okazja-i7052496668.html

twoja sprawa co kupisz, ale w kwocie 300zl z uzywek najwydajniejsze opcje to wlasnie 660 Ti i AMD 7870 / 270 :) 

Edytowane przez gonzert

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.