x-kom hosting

Problem z połączeniem z internetem

MatiMateo
utworzono
utworzono

Gdy próbuję połączyć się z wi fi to pojawia się "(nazwa mojego wi fi) jest niedostępny" Mam modem i do niego podłączony router tp link i internet w modemie jest. Jeśli potrzebne jest więcej informacji to piszcie.

Problem częściowo rozwiązany, ale chwilami modem jakby się resetował sam, albo rozłączał. Jakieś rady?

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jaki masz modem, jaki router tp-link, jaką masz kartę radiową, jak daleko jesteś od routera i czy sa po drodze jakieś ściany.

MatiMateo
komentarz
komentarz
Dnia 18.11.2017 o 19:24, MasterYoghourt napisał:

Jaki masz modem, jaki router tp-link, jaką masz kartę radiową, jak daleko jesteś od routera i czy sa po drodze jakieś ściany.

Modem: Cisco EPC3010, router: TP-Link TL- WR740N, nie wiem jak sprawdzić jaką mam kartę radiową, a jestem obok routera około 1m i nie ma żadnych ścian

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy TP-Link jest podłączony kablem z CISCO ? Czy inni domownicy także mają takie problemy, czy na innych urządzeniach jest także ten problem ?

Edytowane przez MasterYoghourt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.