x-kom hosting

Jak "dezaktualizować" firefoxa

Bartek4212
utworzono
utworzono

Witam, dosłownie przed chwilą sama mi się pobrała najnowsza wersja przeglądarki: Mozilla Firefox (miałem włączone automatyczne aktualizowanie) i kompletnie mi się nie podoba - za dużo pustego tła, za małe wszystko itd.. Jak mogę wrócić do poprzedniej wersji?

Pozdrawiam.

firefox.thumb.png.ecf5f8ed5e34e7bcf9ee9ff9f9242cdf.png

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Jeżeli to Firefox Quantum wersja 57 to nie warto jej odinstalowywać, bo jest widocznie szybsza od poprzednich wersji ale jak chcesz. Najpierw powinieneś pobrać jakąś wcześniejszą wersję np. 56 czy jaka tam chcesz. Poniżej jest link do starszych wersji z Mozilli

https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/

Nie gwarantuję, że to będzie po polsku. Na Komputer świat jest polska wersja 56

http://download.komputerswiat.pl/internet-i-sieci/przegladarki-internetowe/mozilla-firefox-56

ale tam odbywa się to poprzez asystenta pobierania jak nie jesteś zalogowany.

Następnie odinstalowujesz nową wersję (nie da się zainstalować starej mając nową, bo w czasie używania będą wyskakiwać błędy o czym Mozilla uprzedza) a następnie instalujesz starsza wersję. Wyłączasz w ustawieniach aktualizacje automatyczne i już.

Bartek4212
komentarz
komentarz

No to może zostanę przy niej, no faktycznie trochę przyspieszył. Myślę, że się przyzwyczaje; nie wiesz może jak zniwelować tą przerwę wokół "popularnych", można je powiększyć czy nie? Bo szukałem i nie znalazłem takiej funkcji.

Dziękuję za odp! ;)

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Nie wiem, bo już mi się to nie otwiera, ponieważ używam dodatku

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/fvd-speed-dial/

Radzę go zainstalować, ma pewne braki ale okienka są na cały ekran i można dodawać swoje linki do stron i swoją grafikę. Ogólnie bardzo dobry program do katalogowania linków.

  • Super 1
Youki
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Bartek4212 napisał:

za małe wszystko itd.

Skalowanie na stronie startowejnie działa? ;) 

krzysiuus
komentarz
komentarz

Ja osobiście też cofałem się o kilka wersji FF do tyłu, głównie ze względu na wtyczki które nie działały mi w najnowszej wersji. 

Odinstalowałem firefoxa całkowicie i zainstalowałem starszą wersję, są dostępne do pobrania starsze wersje. Po instalacji w panelu wyłączyłem aktualizacje automatyczne. 

Wiem że nie jest to zalecane ale tak jak mówię póki wtyczki nie zostaną zaktualizowane przez autorów to korzystam ze starszej wersji. 

 

Bartek4212
komentarz
komentarz

Dziękuję @Youki  przybliżyłem sobie i jest od razu lepiej, nie pomyślałem ;).

  • 1 miesiąc później...
Markov
komentarz
komentarz (edytowane)
On 17/11/2017 at 10:52 PM, Bartek4212 said:

Thank you @Youki I have come   closer and it's better, I did not think;).


Dziękuję za zmianę zdania. nowe wersje firefox są szybkie, bezpieczniejsze i mają niesamowite funkcje, takie jak VPN. 
Świetna przeglądarka. Oczekuję też tłumaczenia, które pomoże mi automatycznie czytać wszystkie litery w moim preferowanym języku, 
tak jak robi to Chrome.
Edytowane przez Markov

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.