x-kom hosting

Działanie pobierania plików

gawe11
utworzono
utworzono

Witam

Piszę z zapytaniem w jaki sposób działa pobieranie plików a konkretniej od czego zależy jego szybkość? Wiem że deklarowana prędkość pobierania nie musi być zgodna z tą właściwą i tak właśnie mam bo posiadam delkarowanie pobieranie z prędkością 50mb/s natomiast kiedy sprawdzam tą wartość na stronie konfiguracji routera (gdzie wchodzi się poprzez ip 192.x....) to widnieje tam przepustowość lini z prędkością 43,5 mb/s (jest zmienne). Ale jeżeli chodzi o właściwe pobieranie to nie przekracza ono 5mb/s  x) .Do sprawdzenia właściwego pobierania użyłem utorrent i kilka różnych plików. I wreszcie, czy to także w jakiejś mierze zależy od sprzętu komputerowego jaki posiadam? Co mogę zrobić by to przyśpieszyć?
Router to funbox 2.0 a specyfikacja co poniektórych części komp.to Dysk Seagate Barracuda 3.5'',proc. AMD fx-6300,

Dodam że używam Tethering usb z telefonu Huawei P8
Z góry dziękuję za odpowiedzi ;D

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Podłącz się kablem do tego funbox'a. Następnie wykonaj test na stronie speedtest.net

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.