x-kom hosting

Znaczący spadek ilości klatek na sekundę, w grach typu MMORPG

gignasiak12
utworzono
utworzono

Sprzęt:
Procesor i5 6600k 4.ghz
-Ram 16 gb
-Grafika GeForce gtx 1070
-płyta główna msi z-170a m3 gaming
-system windows 10 pro

Witam od dłuższego czasu mam pewien problem z FPS w grach ale tylko mmorpg w normalnych np forza horizon 3 na ultra  fps wynoszą 100 i spadają czasem do 50,w rise of the tomb rider 60 klatek i niekiedy spadało do 50 w ciężkich lokacjach ale to dosłownie na chwile w doomie nowym wszystko na ultra stałe 60 klatek lecz problem pojawia się w grach mmorpg np Guild Wars 2 spadek do 40 fps w mieście pisałem na forach o tematyce mmorpg i pisali  że taka optymalizacja,więc myślę sobie ok może faktycznie,pobrałem więc mu legend które wyszło niedawno gra nie ma dużych wymagań powiedziałbym nawet że ma bardzo małe wymagania  lecz spadki fps są nawet do 35... jest to mega uciążliwe bo psuje to fun z gry to samo tyczy się takiej gry jak TERA online gdzie też spadki do 35 fps nie wiem czym to jest spowodowane i jeszcze jedna dziwna sprawa..posiadam pamięć ram HyperX Fury DDR4 2x8 GB i na opakowaniu jest napisane "16GB DD4-2800 CL14 288  wnioskuje że mają one 2800mhz w biose wyświetla mi 2400 mhz może to jest problem spadków fps w tych grach ? nie wiem co już mam robić wymieniłem gtx 970 na tego 1070 i fakt w normalnych grach widać różnice bo gram na ultra ale w tych mmorpg nic nie pomogło..myślę nad zainstalowaniem całkiem nowego systemu..lecz mam nadzieję na to że znajdzie się jeszcze jakieś rozwiązanie.

anioł2009
komentarz
komentarz

Jakie masz temperatury w idle i stresie ??? Jaki zasilacz (marka i moc) oraz czy podkręcałeś ten procek ???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.