x-kom hosting

"Narzędzie do naprawy systemu... nie może automatycznie naprawić komputera" Format?

Marcin02
utworzono
utworzono

Wie ktoś jak zrobić format w biosie? Jestem kompletnie w tym zielony a nawet nie mogę odpalić komputera bo wyskakuję takie coś

IMG_20171115_170550.jpg

Youki
komentarz
komentarz

TO chcesz zrobić format czy naprawić system?

Marcin02
komentarz
komentarz

Format, chyba że da się naprawić jeszcze jakoś.

Youki
komentarz
komentarz

A co się stało, co się zepsuło, jak wygląda sytuacja?

Marcin02
komentarz
komentarz

Na głównej stronie Microsoftu da nadal się pobrać aktualizację do windows 10, poczytałem trochę o tym (można pod warunkiem jakimś tam, którego Microsoft nie sprawdza) pobrałem to i zaktualizowałem do win 10. Używałem go 4 dni, lecz nie przypadł mi do gustu i nadal wolę windowsa 7. Wiec przywróciłem do windowsa 7 i podczas przywracania to wyskoczyło. Stwierdziłem jednak że wolę zrobić format, ponieważ sprzedałem konto na steamie na którym miałem większość gier, a dwie w które czasem pykam zainstaluje od nowa.

Youki
komentarz
komentarz

Musisz system zainstalować na nowo. Pobierasz ISO W7, wrzucasz na płytę czy bootowalnego pendrive i formatujesz z poziomu instalatora.

 

Marcin02
komentarz
komentarz

Windowsa mam na płycie. Tylko nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć instalowanie windowsa.

Youki
komentarz
komentarz

Musisz z boot menu wybrac bootowanie z CD/DVD.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.