x-kom hosting

Pomoc w laptopie :(

Asezd
utworzono
utworzono

Witam nie wiem czy to ten dzial jesli nie prosze przeniesc. A wiec tak mam  taki problem posiadam laptopa procesor i5 3210m i karte graficzna dedykowana gt 620m 1gb i powiem tak przez jakis czas gralem normalnie w gierki np cs go dirt 3 nawet i gta 5 a teraz mam taki problem gdyz gram i co chwile mam przyciecia po prostu noe do zniesienia jak wiecie jak w tym zaradzic prosze o pomoc pozdrawiam.

Youki
komentarz
komentarz

Ile masz RAM?

Pokaż temperatury podzespołów podczas obciążenia za pomocą programu HWmonitor. Przedstaw zrzut ekranu.

Asezd
komentarz
komentarz

Jak wroce wszystko podesle wczesniej nie mialem problemu z grami i nie wiem czy czegos nie przestawilem za jakies 2-3h wszystko podesle co bedziecie chcieli aby bylo dobrze Pozdrawiam

 

4gb ram posiadam tutaj daje notatnik z tego o ile to o to chodzi w grach mam stale fps nie spadaja ale gra co pare sekund sie przecina POMOCY 

HWMonitor.txt

To jest od razu po grze w csa 

1.png

2.png

Halo pomoze ktos ?

Jest tu ktos ? 

Youki
komentarz
komentarz
8 godzin temu, Asezd napisał:

Jest tu ktos ?

? Ledwo 8 godzin minieło, to nie jest gorąca linia, nie samym forum człowiek żyje.

 

Z takimi temperaturami na CPU nie ma co się dziwić, że jest spadek wydajności. Do wymiany pasta termo przewodząca na CPU, GPU oraz wyczyszczenie układu chłodzenia z kurzu

 

Asezd
komentarz
komentarz

I to wszystko pomoze ? Plus do tego jakbym mial podkladke chlodzaca ? 

Youki
komentarz
komentarz
34 minuty temu, Asezd napisał:

to wszystko pomoze ?

Tak.

Asezd
komentarz
komentarz

Jaki to koszt mniej wiecej i jakie te pasty polecasz ? 

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy i Silentium Pactum PT-2 za te 15 zł. Samemu to koszt zerowy pomiając pastę, u kogoś to zależy gdzie, od 50- do 200 zł mogą sobie liczyć. Ale to nic trudnego, na internecie znajdziesz jak rozebrać układ chłodzenia w tym modelu.

 

  • Dziękuję 1
Asezd
komentarz
komentarz

Dzieki bardzo jutro to zrobie i Ci napisze na pw czy pomoglo juz temat mozna zamknac leci plusik :)

Speedcom_pl
komentarz
komentarz

Wiesz co, podkładka chłodząca też będzie dobrym wyborem, podaj tylko budżet jaki posiadasz i doradzimy coś odpowiedniego. Daj też znać czy wyczyszczenie laptopa pomogło, czekamy na Twoją odpowiedź.

Asezd
komentarz
komentarz

A wiec tak pasty wymienione laptopp otarty z kurzu podkladka jest z trusta za 70 zl  i powiem tak lepiej chodzi ale jest to samo gram gram np dirt3 przejade kawalek i mnie scina jade dalej i mnie scina nie wiem czemu tak w cs fpsy sie zwiekszyly ale po chwili robi sie to samo tez mnie scina ja chwile i zaraz normalnie nie mam pojecia co to moze byc z laptopa wyjalem prawie garsc kurzu jeszcze chcialem sie zapytac czy probowac formatowac z windowsa 7 na windowsa 8.1 czy to moze pomoc czekam na odpowiedz 

Youki
komentarz
komentarz

Na GPU też pastę wymieniłeś?
 

Asezd
komentarz
komentarz

Tak bylem u kolesia i mi to robil przy mnie za darmo ale laptop sie tak nie grzeje juz bo mam 60 stopni jak gram teraz a nie 90 

Format moze pomoc ? Mi koles mowil ze windows moze pomoc teraz pytam was 

Asezd
komentarz
komentarz

Zauwazylem zmiany jak gram na zasilaczu te scinki wystepuja jak gram bez to ich nie ma o co chodzi ? 

Asezd
komentarz
komentarz

Pomocy 

Jest tak ze jak mam baterie i zasilacz sa scinki jak gram na samej baterii nie ma jak gram bez baterii na zasilaczu to tez nie ma 

Asezd
komentarz
komentarz

Reff

Asezd
komentarz
komentarz

Refff

Pomoze ktos znowu jest to samo co moge zrobic ? 

Asezd
komentarz
komentarz

Reffff

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.