x-kom hosting

Monitor z G-sync, min. 144 Hz

wojt1172
utworzono
utworzono

Witam

Potrzebuję pomocy z wybraniem monitora.

Przede wszystkim monitor musi posiadać co najmniej 144 Hz i G-sync. 

Budżet: 2000-2500 zł (+/- 200)

Mam komputer z GTX 1060 6 GB , 16 GB ram , procesor i5 6400 ale za jakieś 2 miesiące będę kupował i7 7700k.

Na początku zastanawiałem się nad jakimś z rozdzielczością 2560x1440 ale moja karta graficzna jednak mi nie pozwoli na zabawę na takiej rozdziałce, więc raczej zostanę przy Full HD. 

Co myślicie o tym Asus ROG PG248Q https://www.komputronik.pl/product/329648/asus-rog-pg248q-1ms-180hz-g-sync-.html

 

Obecnie posiadam iiyame GE2488HS - B2.

 

 

Youki
komentarz
komentarz
1 minutę temu, wojt1172 napisał:

ale moja karta graficzna jednak mi nie pozwoli na zabawę na takiej rozdziałce

Pozwala, jak obniżysz detale. Z drugiej strony monitor to zakup na lata, a GPU prędzej czy później wymienisz.

 

wojt1172
komentarz
komentarz

Jakoś nie widzi mi się wydać ~2700 zł na monitor z 165 Hz i grać na ~ 60 fps’ach :D

Chyba, że kupię na razie tylko procesor i nowe mobo, a po wakacjach bym kupił jakiegoś GTX’a np. 1080 ti i jakiś konkretny monitor 2k IPS. 

Youki
komentarz
komentarz

Zejść z detalami by przynajmniej 90FPS osiągnąć i wtedy sensownie to wychodzi. :V

wojt1172
komentarz
komentarz

Ok, a tak jakbym brał już tego 1440p to jaki byś mi polecił? Teraz mam matryce TN i jakoś mi nie przeszkadza, więc do IPS które jest za 2900 ok. raczej nie chcę dokładać (chyba, że na prawdę warto).

PS. A jakbym zmieniał rozdzielczość w bardziej wymagających grach na 1080p? Czy źle by to wyglądało?

Youki
komentarz
komentarz
41 minut temu, wojt1172 napisał:

Czy źle by to wyglądało?

Kiepsko, gorzej niż natywne 1080p.

Youki
komentarz
komentarz

Nie.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.