x-kom hosting

Reset Routera

michal1238455
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

mam problem następującej maści, jestem graczem, i do tego czasu wszystko mi dobrze chodziło ale po pewnym czasie podczas uruchamiania gry przestała ona się ładować. po poczytaniu o tym problemie u innych graczy tej gry, prawdopodobnym może być że mój router blokuje porty tej gry dlatego nie mogę się do niej zalogować, dodam że przy udostępnieniu internetu z telefonu działa.

Więc czytając dłużej o tym problemie natrafiłem się na informację że można samemu dodać porty do routera i nie powinien się dalej pojawiać ten problem, jednak po wpisaniu ip do przeglądarki ukazuje się strona airOS z tego co kiedyś się już logowałem do routera taka strona nie powinna się ładować tylko od razu router. A po wpisaniu bazowego ip tego routera(netis) odrzuca połączenie. Teraz mam pytanie czy przy restarcie routera do ustawień fabrycznych co bym musiał w nim ustawić? Dodam że mam internet radiowy

Edytowane przez michal1238455

politolog
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, michal1238455 napisał:

Teraz mam pytanie czy przy restarcie routera do ustawień fabrycznych co bym musiał w nim ustawić? Dodam że mam internet radiowy

Wszytko . Całą konfigurację tego routera ustawić od początku ( choćby połączenie WIFI itd ) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.