x-kom hosting

Ilość monitorów - tryb - zużycie zasobów karty graficznej

Bdonski
utworzono
utworzono

Hej,

mam pytanie, mianowicie podłączyłem do swojej 1070 dwa monitory i telewizor (4K 58"). Pytanie odnośnie tego telewizora, czy zżera on zasoby karty graficznej kiedy jest pod nią podpięty ale na telewizorze jest obecnie wybrane źródło "antena" i leci zwykły kanał telewizyjny? (chcę grać na monitorach w wymagające gry i jednocześnie nie musieć za każdym razem odłączać kabla z TV). Teoretycznie komputer cały czas widzi w ustawieniach podpięte 3 monitory. I to samo pytanie odnośnie zżerania zasobów kiedy telewizor jest wyłączony (nie z sieci tylko guzikiem na pilocie).

 

Pozdrawiam serdecznie

Bdonski

Youki
komentarz
komentarz

Nie, tzn raczej nie. Najwyżej zrób jakiś teścik wydajności z jednym i drugim wariantem i będzie na tacy :) 

Bdonski
komentarz
komentarz

Ok, będę musiał potestować. Gdyby ktoś miał jakieś doświadczenie w tym temacie to proszę o informację.

 

Pozdrawiam

Bdonski

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.