x-kom hosting

E8500 BSEL MOD

br11zard
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy mogłbym zrobić bsel mod do Intel Core 2 Duo E8500 3.16 Ghz. Czy mi sie opłaca? I jak miałbym to zrobić na tym procku?

procek.bmp

Edytowane przez br11zard

rafalluz
komentarz
komentarz

1. Taki mod ma sens tylko jeśli płyta główna nie pozwala na podkręcanie. Jak pozwala, to tylko ryzykujesz uszkodzeniem procesora w zamian za coś, co możesz uzyskać w parę chwil w BIOSie.

 

2. Ten procesor jest obecnie znacznie wolniejszy od byle Pentiumów G4560/G4600 i OC czy mod tego nie zmieni.

br11zard
komentarz
komentarz

Płyta to DG45ID od Intela to tam jest zablokowane podkręcanie , mówisz że to by nic nie dało?

rafalluz
komentarz
komentarz

Bardzo niewiele, ten procesor ma wydajność starych Celeronów Sandy Bridge. Wiem, bo miałem i E8400, i Celerona G530.

br11zard
komentarz
komentarz

A jak bym zrobił to nawet to w takich grach co potrzeba tego 4 rdzeniowego procesora dało by rade?

Taki Overwatch, GTA V itd.

Reszta sprzętu to: 

R7 250 MSI 2GB OC

8GB RAM DDR 2

 

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

GTA5? Nie ma szans, choćbyś kręcił ile możesz.

 

OW? Nie grałem na dualu, ale też cienko to widzę. Może +2-3 fps względem obecnej sytuacji...

Edytowane przez rafalluz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.