x-kom hosting

Program do blokowanie systemu o konkretnej godzinie

SabaruPL
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Szukam jakiegoś i najlepiej darmowego programu do blokowania komputera o konkretnej godzinie. Chciałby żeby program blokował komputer np. o godzinie 21:00, a pozwolił włączyć go dopiero o 10 rano. Dobrze by było żeby program blokował tylko konkretne konto. Wiem że w systemie jest opcja o nazwie "kontrola rodzicielska", ale już się nie sprawdza. Nie wiem jak ale osoba, która to miała ustawione nauczyła się to obchodzić.

 

System jaki jest zainstalowany na tym PC to W7 64 bit.

Edytowane przez SabaruPL

Anawa
komentarz
komentarz
Cytuj

Wiem że w systemie jest opcja o nazwie "kontrola rodzicielska", ale już się nie sprawdza.

Czy możesz to trochę bardziej rozwinąć? Dlaczego już się nie sprawdza?

 

Kontrola rodzicielska wbudowana w Windows 7 to najprostszy sposób na blokowanie danego konta o konkretnej godzinie.

kontrola.png

  • 1 miesiąc później...
SabaruPL
komentarz
komentarz

Nastawiłem żeby np. komputer blokował się od 21:00 do 6:00 to owszem blokował się ale po kilku miesiącach przestał się blokować. Tak się zastanawiałem dlaczego, a tu patrze ustawiona jest późniejsza godzina. Przestawiałem ten czas kilka razy ale i tak później znowu jest przestawiony. W niosek z tego że osoba, która miała ustawiona tą opcje na tym koncie nauczyła się to obchodzić i nie mam pojęcia jak.

 

Już może być nawet płatny program działający na podobnej zasadzie byle nie dało się go tak łatwo obejść.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.