x-kom hosting

Sterowniki /Drivers Problemy Porady Dyskusja

a602820922
utworzono
utworzono

Witam

Mam mały problem ze sterownikami i coś nie mogę go rozwiązać. A mianowicie na komputerze stacjonarnym karta nVidia gtx 550 zostały zainstalowane sterowniki za pomocą jednego z tych programów do rzekomej pomocy w aktualizacji sterowników, jednakże oprócz sterowników do karty graficznej zostały jeszcze inne jakieś sterowniki zaktualizowane, sęk w tym że nie wiedzieć jakie.

 

A problem z komputerem jest taki że po różnym czasie - nie ma reguły - zawiesza się i monitor robi się czarny, nie ma sygnału z grafiki i monitor przechodzi w tryb uśpienia.

Innym razem minitor jest w trybie uśpienia ale komputer chodzi i można z nim się połączyć za pomocą np. Teamviewer i można pracować do momentu zawieszenia. Czasem chodzi dłużej czasem krócej a czasem włącza się od razu z czarnym ekranem.

 

Karta ok-sprawdzana na innym kompie,

Odinstalowanie i instalowanie nowych i starych sterowników nie pomaga.

Odinstalowanie wszystkiego od karty również nie pomaga.

Usuwanie urządzenia pomaga na pewien czas.

 

W trybie awaryjnym chyba działa normalnie ale jeszcze to zweryfikuje i potwierdzę później.

 

Coś się zainstalowało przez ten program do aktualizacji sterowników, tylko co?

 

Poszukuje aplikacji która pozwoli mi na całkowite usunięcie sterowników - mogę nawet wszystkie usunąć, ale tak aby standardowe od Microsoftu pozostały. Windows 10.

 

Lub innego sposobu aby wszystkie sterowniki skasować i najlepiej zostawiając te co są dostępne z systemem Windows.

 

Może to być jeszcze coś od płyty głównej.

Ale ponownie nie wiem który sterownik sprawia problem.

 

Brak blue screena, brak minidump, skan adware nic nie pokazuje, antywirus czysto.

 

Może AUTORUNS byłby pomocny?

 

Czekam na sugestie i propozycje.

 

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

 

P. S

 

Proszę jeszcze o potwierdzenie czy wszystkie - wszystkie sterowniki znajdują się w folderze

C:/windows/drivers

Czy są gdzieś indziej jeszcze porozrzucane?

 

 

 

 

a602820922
komentarz
komentarz

Zamykamy, brak chętnych do pomocy i problem rozwiązany.

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.