x-kom hosting

Źle wyświetlany obraz w grze

criss20ster
utworzono
utworzono

Witam. Mam pytanko bo nie wiem gdzie pisaći szukać pomocy. Chodzi o to ze odpalam grę emergency 2 z 2002 roku i jak się uruchomi na win 7 jak dam tryb zgodności win xp lub 98 to pojawia się taki obraz w grze. Jak poniżej link. Bez trybu zgodności jest tak samo mam poustawiane to wszystko tak (link poniżej) i uruchamiam jako administrator lecz nadal jest problem z wyświetlaniem prawidło czysto obrazu w grze. 

 

Może macie jakieś pomysły jak to naprawić, dodam ciekawostkę że z kolega odpaliliśmy Team viewer i on u siebie na ekranie nie widział tych problemów z wyświetlaniem obrazu jak u mnie u niego było widać czysto to wszytsko czyli jak należy.

 

Bardzo proszę Was o pomoc. 

uruchom.thumb.jpg.82055571a0d355c81dd42a3dd5752061.jpg

 

Dokładnie wygląda to tak 

 

 

  • 3 tygodnie później...

Anawa
komentarz
komentarz
Dnia 9.11.2017 o 08:48, criss20ster napisał:

Może macie jakieś pomysły jak to naprawić

Próbowałeś zmieniać ustawienia uruchamiania (tak jak widoczne na pierwszym obrazku)?

 

Do wyboru są opcje:

  • Uruchom w 256 kolorach
  • Uruchom w rozdzielczości ekranu 640 x 480
  • Wyłącz kompozycje wizualne
  • Wyłącz kompozycje pulpitu
  • Wyłącz skalowanie ekranu dla ustawień wysokiej rozdzielczości DPI

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.