x-kom hosting

Jaki router na kartę sim?

nike0018
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

moja dziewczyna ma internet w PLAY'u i obecny router, który od nich dostała spalił się (HUAWEI E5377).
Jaki router polecacie na kartę sim? Bo dobrze rozumiem, że są dwa rodzaje routerów jedne na kabel a inne na karty sim? Temat routerów na kartę sim jest mi zupełnie obcy, bo sam mam internet z kabla.

EDIT:
Takiego routera jak miałem już nie chcę. Chcę normalny stacjonarny modem, bo ten i tak nie był używany jak bezprzewodowy. Dziewczyna mieszka na wsi, gdzie zasięg jest bardzo słaby, więc pasowało by kupić router z możliwością zamontowania dodatkowej anteny zewnętrznej. 

Edytowane przez nike0018

antonex
komentarz
komentarz

TP-Link MR200 czy 6400, Huawei B315, B525, 

nike0018
komentarz
komentarz

A coś tańszego do 200 zł? O

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Licz od około 400pln wzwyż, niestety.

Edytowane przez MasterYoghourt
nike0018
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/router-lte-dlink-dwr-923-i7037076473.html

Ten router z linku wyżej D-Link DWR 923 jest niedaleko mnie dlatego mógłbym go odebrać osobiście i myślę, że za 100 zł by poszedł, tylko powiedzcie mi czy warto i jak będzie z zasięgiem wi-fi w porównaniu do modelu Huawei B315? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy warto ? myślę że tak.

Czy będzie miał lepsze wifi ? Bóg jeden wie.

 

Jak to twoja dziewczyna to dorzuć jej te brakujące 20zł do ceny, nie zbiedniejesz.

Edytowane przez MasterYoghourt
nike0018
komentarz
komentarz

Nie musi mieć lepszego, ale aby gorszego nie miał. A jak to jest z pasmami LTE, bo z tego co już wyczytałem to Ten DWR 923 działa tylko na 800. Jak sprawdzić jakie ja mam pasma?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Sprawdź jaka antenę masz w okolicy: http://beta.btsearch.pl/

Wybierz UKE, swojego operatora, pasmo LTE, miejscowość.

  • 2 lata później...
4pc
komentarz
komentarz

Netgear AC810. Trochę budżetu trzeba na niego mieć, ale przynajmniej ma porządne parametry i działa niezawodnie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.