x-kom hosting

Czy instalować Win7 na nowym komputerze?

Furuss
utworzono
utworzono

Cześć, czy moglibyście mi powiedzieć czy jest sens instalować Win7 na nowym sprzęcie. Zakupiłem nowy komputer i się właśnie zastanawiam. Przeglądając Forum znalazłem mnóstwo negatywnych opinii o Win10. Sam też szczerze bym został przy Win7. Zbieram się do zakupu systemu operacyjnego i nie chciałbym walnąć gafy. Z tego co sam znalazłem to wiem, że Win7 nie obsługuje DX12.

Dodam, że komputer służy mi prawie wyłącznie do gier. Bpje się, że jest jakiś ukryty "dynks" o którym nie wiem typu brak obsługi większej ilości ramu czy coś tego typu.

 

 

Gawel
komentarz
komentarz

Ja osobiście kupiłbym od razu 10.U siebie nie widzę żadnych błędów,nic się nie zacina,działa miodzio.Ale możesz zrobić tak.Kupić 7 zainstalować,zaktualizować do 10.Wtedy będziesz wybór dwóch systemów do instalacji

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.