x-kom hosting

Tablet lub laptop 2k

LionC
utworzono
utworzono

Witam 

Potrzebuję tableta lub laptopa w delegację do przeglądania internetu, oglądania YT oraz gram w grę przeglądarkową korzystającą z flash player i na androidzie korzystam z przeglądarki Puffin, ponieważ na niej tylko chodzi owa gra. Touchpad mile widziany do obsługi gry. Najlepiej gdyby był wbudowany modem lte. Kwota na tablet to około max 2k. Znalazłem coś takiego https://www.x-kom.pl/p/327209-tablet-10-lenovo-yoga-book-x5-z8550-4gb-64-android-60-grey-lte.html

 

 

 

Youki
komentarz
komentarz
22 minuty temu, LionC napisał:

Kwota na tablet to około max 2k

Na laptop taka sama? Poleasingowy sprzęt wchodzi w gre?
 

LionC
komentarz
komentarz (edytowane)

Co do laptopa to w sumie sam nie wiem czy go wykorzystam do czegoś więcej nic to co tablet poza tym że na Windows włączył bym dwie oddzielne przeglądarki do gry co byłoby najlepsze. Wolałbym coś nowego i w sklepie xkom. Jeśli jednak miałby być to laptop z prawdziwego zdarzenia to dołożyłbym więcej pieniędzy. Z drugiej strony w domu w weekendy mam nie najgorszy jeszcze PC. 

Edytowane przez LionC
Youki
komentarz
komentarz

Tablet na długo Ci nie wystarczy, a ani CPU ani RAM tam nie wymienisz. 

 

LionC
komentarz
komentarz

Głównie jak pisałem będę przeglądał internet, oglądał YT oraz będę niekiedy wchodził na owa grę. Więc chyba na jakiś czas wystarczy. Na laptopa pasowałoby wydać ok. 5k i za te np. 2 lata też będzie już stary. Czy w tej cenie 2k znajdzie się coś lepszego lub ewentualnie tańszego o podobnych parametrach? 

LionC
komentarz
komentarz

Z ciekawości czy na tym Dell zagra się w world of tank? Czy jednak coś lepszego by było potrzebne? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.