x-kom hosting

Problem z internetem

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

W poniedziałek pewno będzie miał otwarte.

danio12dd
komentarz
komentarz

W sensie z moim dostawcą mam aktualnie problemy wiec ciezko mi sie z nim kontaktuje ale nie ma pan innych pomysłów co może być przyczyną ?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Stawiam na to, że masz za słabe, bądź niestabilne łącze.

Edytowane przez MasterYoghourt
danio12dd
komentarz
komentarz

Nie znam się za bardzo na tym jedynie co udało mi się dziś dowiedzieć od dostawcy to że od niego nie ma żadnych problemów i co dokładnie znaczy niestabilne łącze i jak mogę sobie z tym poradzić ?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Przez niestabilne łącze w twoim przypadku rozumiem to, że raz masz szybszy a raz wolniejszy upload. Mówisz, że raz masz 3 mbps a innym razem 4,5mbps i więcej.

 

Póki nie ustalisz jaką masz gwarantowaną szybkość upload nic nie zdziałamy. Póki co dowiodłeś, że posiadasz niecałe 3mbps, a to jest moim zdaniem mało by grać online, jednocześnie streamować, zwłaszcza w wyższych rozdzielczościach i dopuszczać innych domowników by w tym czasie mogli korzystać z neta.

Edytowane przez MasterYoghourt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.