x-kom hosting

Internet w kamienicy

wisnai
utworzono
utworzono

Witam,

 

Piszę z taką sprawą, iż obecnie mieszkam w kamienicy, która ma możliwość zainstalowania mi łącza od Netii lub Orange z tego co się dowiedziałem to jest to w sumie jedno i to samo. Maxymalne łącze jakie mogę tutaj mieć to jest do 20mb/s. Nie zależy mi tak bardzo na prędkościach transferu jak na stałm pingu, chciałbym pograć w gry sieciowe typu cs:go itp. Co myślicie w tej sprawie. Taki internet nadałby się do csa? czy może lepiej jakiś mobilny się taki znajdzie na którym się pogra przyzwoicie. Pani z netii mi własnie taki oferowała. Kasa raczej nie gra roli. Dziekuje za pomoc

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Bardziej stawiał bym na Internet po kablu, a nie LTE. Lepiej weź Orange zamiast Netii, bo Orange ma chociaż dolne limity transferu w technologii ADSL/VDSL.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.