x-kom hosting

firma windykacyjna Best. S.A

RakRaczej
utworzono
utworzono (edytowane)

co zrobić w przypadku gdy dzwoni na mój prywatny numer jakaś... wogóle  pierwszy raz słyszę o takiej firmie best.sa ( bo tak się przedstawili)

sprawa nie dotyczy mnie odrazu mówię ( nie wiem skąd ta firma ma mój numer) co dzień dzwoni do mnie dziwny numer od roku czasu dużo wcześniej były to połączenia z numeru ukrytego po 2 razy dziennie pożniej co dzień lub co dwa dni nachalne dzwonienie z którym kompletnie w rzeczywistości nie mam nic wspólnego i mnie nie dotyczy bo ta firma chce rozmawiać z kimś z moich krewnych .

natomiast problem polega w tym , że jest to mój prywatny numer nikomu go nie podaję (również telefonu ) 

i w takiej sytuacji jestem nagabywany jakimiś połączeniami które przychodzą na mój numer .

wcześniej było bardzo dużo połączeń z prywatnego numeru od tej firmy i wyciąganie informacji przez telefon .

ps. mam ciężką depresję i przeważnie nikogo przy mnie nie ma , bardzo źle się czuję na codzień , a do tego muszę znosić takie irytujące dzwonienie naciągaczy i jakiś windykatorów.

co mogę z tym zrobić ?.

 

Gawel
komentarz
komentarz

Posłać parę ch**.Do tego sprawdź w swojej sieci czy jest możliwość blokady numerów zastrzeżonych.W telefonie sprawdź czy masz możliwość blokowania numerów.Ja mam tak z bankami co chwila dodaję nowy nr. i mam spokój.Tylko że ja mam dwa numery jeden typowo domowy gdzie go zna kilkanaście osób z rodziny i drugi do pracy,kontaktu z bankiem itp.Można by się jeszcze dowiedzieć gdzieś na forum prawnym czy można zakwalifikować jako stalking to wtedy postraszyć sądem

  • Dziękuję 1
cinomatic
komentarz
komentarz

Jeżeli się nie identyfikuje to tak jak kolega wyżej pisze - zablokować numery zastrzeżone.

Jeżeli numer się identyfikuje to też go z pozycji telefonu można zablokować.

  • Dziękuję 1
  • 2 tygodnie później...
RakRaczej
komentarz
komentarz

Udało mi się wreszcie znalesc taką opcję w telefonie blokady wybranych numerów. 

ps . dziekuje za pomoc w temacie .

Besesumber
komentarz
komentarz

U operatora możesz zablokować

RakRaczej
komentarz
komentarz (edytowane)

w jaki sposób u operatora zablokować?. 

ps. nie znam się bo nigdy nie blokowałem niczego 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.