x-kom hosting

Nowa płyta główna

xxprzemekxx2
utworzono
utworzono

Witam chciałbym kupić nową płytę główną do komputera, ale nie wiem jak sprawdzić czy wejdzie ona do mojego komputera proszę o pomoc.Komputer mam stary i tutaj też może być problem.

cinomatic
komentarz
komentarz

Na podstawie wyżej wymienionych informacji nie da się nic stwierdzić więc nie ma się co dziwić że masz problem.

 

Może podasz model obudowy, jeżeli takowego nie znasz to wyślesz zdjęcie wnętrza oraz obecny model płyty głównej.

xxprzemekxx2
komentarz
komentarz
Dnia 5.11.2017 o 09:36, cinomatic napisał:

Na podstawie wyżej wymienionych informacji nie da się nic stwierdzić więc nie ma się co dziwić że masz problem.

 

Może podasz model obudowy, jeżeli takowego nie znasz to wyślesz zdjęcie wnętrza oraz obecny model płyty głównej.

obecna płyta główna to: gigabyte-g31m

modelu obudowy nie znam ale jest to miniATX

 

Youki
komentarz
komentarz

Podaj budżet, jaki masz procesor oraz ile masz ramu.

xxprzemekxx2
komentarz
komentarz
12 minut temu, Youki napisał:

Podaj budżet, jaki masz procesor oraz ile masz ramu.

około 350 zł, procesor: Procesor Intel Core 2 E7300 CPU , obecnie mam 2 gb ramu na ddr2 

cinomatic
komentarz
komentarz

Z takim budżetem to możesz już polecieć w  4GB DDR3 + Socket LGA1150 + Pentium G ;]

http://allegro.pl/show_item.php?item=7035089304

 

Jaki masz dysk twardy ? ma jakie wejście?

xxprzemekxx2
komentarz
komentarz
11 godzin temu, cinomatic napisał:

Z takim budżetem to możesz już polecieć w  4GB DDR3 + Socket LGA1150 + Pentium G ;]

http://allegro.pl/show_item.php?item=7035089304

 

Jaki masz dysk twardy ? ma jakie wejście?

Wszystko fajnie ale czy wejdzie mi do obudowy? :)

x3n0n
komentarz
komentarz
14 godzin temu, xxprzemekxx2 napisał:

obecna płyta główna to: gigabyte-g31m

modelu obudowy nie znam ale jest to miniATX

 

Platforma s.775.

 

Z rzeczywiście NOWYCH płyt głownych dobra i godna polecenia jest jedynie Gigabyte GA-G41M-COMBO

 

ale różnie bywa z dostępnością.

cinomatic
komentarz
komentarz

nie doczytałem że miniATX a to już gorzej z obudową.

Mimo wszystko radzę sie zastanowić nad zmianą scketu bo jak sam widzisz w tej cenie można mieć coś znacznie lepeszego.

xxprzemekxx2
komentarz
komentarz
3 godziny temu, cinomatic napisał:

nie doczytałem że miniATX a to już gorzej z obudową.

Mimo wszystko radzę sie zastanowić nad zmianą scketu bo jak sam widzisz w tej cenie można mieć coś znacznie lepeszego.

Czyli moja aktualna płyta główna która wymieniłem wyżej jest inna niż ta która mi znalazłeś? 

cinomatic
komentarz
komentarz

Tak. Bo chcąc włożyć płytę główną którą radziłem to musiałbyś zmienić obudowę na pełnego ATX'a (od 100 zł rozsądna obudowa)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.