x-kom hosting

Monitor 24 cale. Jaką markę i model polecacie w rozsądnej cenie?

krzysztofwojtass
utworzono
utworzono

Witam, jestem na kupnie monitora, rozglądam się już od pewnego czasu i jest tego tyle na rynku że trudem staje się podjęcie jakiejkolwiek decyzji. Nie zam się na parametrach monitorów, tak więc sami wiecie ile dowiaduję się ze specyfikacji sprzętu. Interesuje mnie jaką markę możecie śmiało zasugerować, model i czy wybór 24 cali jest odpowiedni? (mile widziane linki kierujące bezpośrednio do aukcji).

 

 

 

Z góry dziękuję za pomoc w temacie.

cinomatic
komentarz
komentarz

DO jakiego kompa i jakiej grafiki ? 

krzysztofwojtass
komentarz
komentarz

- Płyta główna Gigabyte GA-G41M-COMBO, G41, DDR3-1066, 4xSATA2, GBLAN, mATX (GA-G41M-COMBO)

 

- Intel® Core™2 Duo Processor E8600, 6M Cache, 3.33 GHz, 1333 MHz FSB

 

- PALIT GeForce GTX260 896MB DDR3

 

- Pamięć Ballistix Sport DDR3 4GB 1600MHz CL9 (Pospieszyłem się z zakupem pamięci, cena skusiła. O ile wiem to w gniazdo mogę wpiąć śmiało 1333Mhz-Owe są 1600Mhz, tutaj proszę o     wypowiedzi. Mianowicie co robić w takiej sytuacji? Czy mogę je lekko wpinać w te gniazda? Nie popalę czegoś? Śmiało piszcie co myślicie, chętnie poczytam.)

 

- Zasilacz CoolerMaster B600 600W 2x6+2PIN 6xSATA 

 

- HDD HITACHI 500GB SATA II 7.2k 3.5'' HUA722050CLA330

cinomatic
komentarz
komentarz

Nie kupowałbym na siłę monitora 24" do tej grafiki bo w gry na 1920x1080 pewnie i tak grać nie będziesz.

Realnie jest lepiej oszczędzić na monitorze kosztem 22" i lepszej grafiki.

Ale to tylko taka moja uwaga.

Besesumber
komentarz
komentarz

iiyama X2474HS https://www.x-kom.pl/p/372199-monitor-led-24-269-iiyama-x2474hs-czarny.html z kodem wyprzedaz-tv 489 zł

Ekran VA

1920 x 1080 (FullHD)

Gwarancja zero martwych pikseli

Wbudowane głośniki

75 Hz

Gwarancja 36 miesięcy

Seba88
komentarz
komentarz
Dnia 7.11.2017 o 11:55, Besesumber napisał:

z kodem wyprzedaz-tv 489 zł

czy ten kod jest jeszcze aktywny bo wpisuje i nic ;/

Besesumber
komentarz
komentarz

Nie promocja trwała kilka dni

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.