x-kom hosting

Czy ktoś może mi powiedzieć co sie dzieje.......

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

z pebx.pl ? Nie idzie się zalogować bo wyświetla się komunikat  "Error 502 rai ID  3b7892054c3840a6  2017-11-02 16:46:31 UTC".  BAT GATEWAY  Czy to jest wina po mojej stronie czy po stronie nadawcy ? Druga sprawa to wyświetlanie strony  http://heja.tv/channel/view/tvp-info-5488 

Pojawia się tam komunikat u góry

"A PHP Error was encountered
Severity: Warning
Message: Memcache::connect(): Can't connect to 127.0.0.1:11211, Connection refused (111)
Filename: controllers/channel.php
Line Number: 518
"

mino iż strony telewizyjne wczytują się prawidłowo ?

 

 

bez tytułu.JPG

bez tytułu.JPG

Edytowane przez Gość

Bish
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Nebilet napisał:

Nie idzie się zalogować bo wyświetla się komunikat  "Error 502 rai ID  3b7892054c3840a6  2017-11-02 16:46:31 UTC".  BAT GATEWAY  Czy to jest wina po mojej stronie czy po stronie nadawcy ?

Serwer przeciążony, dość częste na pebx. Wina leży po stronie peba.

Co do drugiego problemu, to zgłoś to do administracji serwisu, zrób screen i im wyślij. To też leży po ich stronie.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Człowieku co ja już napisałem do nich to głowa boli. Bo np. ( teoretyzuję ) jest  20 programów a 80 % jest nieczynnych bo to nadają chyba ludzie bo pod każdym z programów jest jakiś login czy pseudo. Więc jak pisałem 80 % jest jak pisze "Tymczasowo wyłączonych" i nie ma co oglądać jedynie TVN Info, lub HBO, lub TVN i to wszystko reszta prawie cały dzień nieczynna. Ale w tej sprawie napisałem i zniknęło z ekranu. Kamery na lotnisku Gdańskim już też działają, ale napisałem do nich nieraz ze strony kamer ( bo jest tam formularz do pisania do nich ) ale wracało do mnie z powrotem ze nie idzie dostarczyć  i PEB już też włączyli. Tak że wszystko wróciło do normy. No oprócz tej ilości programów które w większości są powyłączane.

Edytowane przez Gość
  • 2 miesiące później...
tanat
komentarz
komentarz

Prawda Nebilet! ja nawez w tej zasranej heja opłaciłem konto premium. i NIC TO MI NIE DAŁO!!! Ciągle mam wyłączane programy. powtarza się wirlokrotnie ( z wyłączeniem programu) komunikat, o konieczności opłaty premium!  albo stopklatka-min. 5minut, moje monity albo pozostają bez odpowiedzi, albo jestem zbywany! jednym słowem- typowa banda oszustów i naciągaczy. Ludie nie dajcie się naciągnąć tej ----NIBY telewizji!!!! Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.