x-kom hosting

Monitor nie chce wstać .'/

NoQwY
utworzono
utworzono

Po wciśnięciu POWER wszytsko idzie swoim torem oprócz monitora, który nie odpowiada (dioda miga) Sprawdziłem karte u kumpla i jest sprawna. Przy starcie słysze specyficzne pykanie chyba z głośniczka systemowego. Pci-e sie zepsuło ? Hlp plz

Athlon 3500

Gigabyte ga-m51gm-s2g

GF asus 7300gt

2gb ram

zasilacz 400 był razem z obudową tracer 4life o.O

chicek
komentarz
komentarz

a sprawdziles czy jest podpiety do grafiki :P raz tak miałem bo mi sie wypieło :P

EDIT:

no dobra sorry za to, ale faktem jest ze czesto cos sie rozłączy czy cos nie wepnie sie gdzies jak trzeba i potem sa problemy. Mówie z własnego doswiadczenia.

A inne pytanie, probowales inny monitor na tym PC odpalic ?

EDIT2:

Jak karta działała u kolegi to moze sterowniki ? zmieniales cos ? probowales instalowac nowe ?

NoQwY
komentarz
komentarz

prosze Cie ...

a sprawdziles czy jest podpiety do grafiki :P raz tak miałem bo mi sie wypieło :PEDIT:no dobra sorry za to, ale faktem jest ze czesto cos sie rozłączy czy cos nie wepnie sie gdzies jak trzeba i potem sa problemy. Mówie z własnego doswiadczenia.A inne pytanie, probowales inny monitor na tym PC odpalic ?
monitor chodzi bez szwanku, teraz śmigam na karcie zintegrowanejnic nie zmieniałem, zmiana sterowników nic nie zmienia ; (
Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Te charakterystyczne pikania oznaczają dany błąd i domyślam się jakie wydaje Twój, miałem to samo, u mnie pomogło dociśnięcie karty graficznej do slotu, jak to nie pomoże to znaczy, że coś nie tak ze slotem.

magic1001
komentarz
komentarz

No to jeszcze pożycz karte i sprawdź u siebie czy zadziała na slocie pci-e. Ewentualnie możesz spróbować zresetować bios.

NoQwY
komentarz
komentarz

Wyjąłem bateryjke, nie wiem czy to to samo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.