x-kom hosting

Od pewnego czasu PC sam się wyłącza przy "obciążeniu", nawet w Tibii

Dudis
utworzono
utworzono

Witam, od pewnego czasu komputer sam się wyłącza przy "obciążeniu". Przy graniu nawet w Tibie po ok.godzinie, a nawet przy używaniu Youtube. W czym może być problem?

politolog
komentarz
komentarz

Podaj całą specyfikację komputera .

Dudis
komentarz
komentarz

AMD Radeon R7 200 Series 2GB
8GB RAM ddr3
Intel Core i3
płyta główna asus p8b75-v
zasilacz coreXstream ocz-cxs500w

Bish
komentarz
komentarz

Podaj jakie masz temperatury podczas spoczynku i podczas stresu.

Temperatury sprawdzisz programem np HWMonitor, a najlepiej wrzuć screeny z niego.

Dudis
komentarz
komentarz

spoczynek.thumb.png.0caf9ceab0007c676bf7b023ad2c6af7.pngstres.thumb.png.5abd62166ba363921750503c382f9254.png

Ten "stres" to było włączenie Tibii i Youtube, bo już przy takim się komp wyłącza.

Youki
komentarz
komentarz

Masz możliwość sprawdzić działanie na innym zasilaczu?

Dudis
komentarz
komentarz

Jutro sprawdzę i dam znać.

Dudis
komentarz
komentarz

Jednak zasilacz, temat do zamknięcia

  • 2 tygodnie później...
Dudis
komentarz
komentarz

Po wymianie zasilacza wszystko było dobrze, az do wczoraj, bo problem powrócił, jakieś pomysły?

 

misiekfull
komentarz
komentarz

Podpinam się do tematu, najwidoczniej mam ten sam problem i teraz nie wiem czy jest sens wymieniania zasilacza jeśli problem go nie dotyczy... Co może być przyczyną? Dysk, płyta główna? Ktoś jest w stanie określić, karta graficzna na pewno odpada bo nawet bez niej komputer się wyłącza... a może ramy? Przy zgaśnięciu monitora komputer chodzi bo wentylatory i wszystko pracuje + przy tym zacięciu i czarnym ekranie na monitorze towarzyszy dziwny dźwięk wydający się z głośników/słuchawek... Bardzo prosimy o pomoc

@edit

W załączniku przesyłam to wideo z tym dziwnym dźwiękiem podczas wyłączenia sie monitora.

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

http://cloud.tapatalk.com/s/5a12f7ddc6f58/received_1504160396328149.mp4

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.