x-kom hosting

Modem usb spowalnia prace procesora

Uploadman
utworzono
utworzono

witam jestem posiadaczem modemu Sagem który dostałem wraz z zalozeniem sobie neostrady i tu jest problem gdyż przy podłączonym modemie do usb w menadżerze zadan nagle użycie procesora zwieksza się do 50% co powoduje całkowite zamulenie kompa jak odepne modem nagle użycie procesora spada odrazu zaznacze ze nie używam tej aplikacji dostepowej od neo tylko łącze się przez Dial-upa przeskanowalem też system antyvirami nic nie wykryło posiadam Win XP może ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem?

Fafu
komentarz
komentarz

To nie jest wina modemu tylko aplikacji dostarczonej przez TP SA. - Strasznie zamula kompa... Jutro może napisze poradnik jak połączyć się z neostradą w szybki i nie zamulający kompa sposób :) ale to jutro bo już ide spać ;]

Uploadman
komentarz
komentarz

ale ja nie uzywam tej aplikacji od neostrady napisałem wcześniej ze mam połączenie skonfigurowane jak Dial-up i tak się łącze chyba ze to wina tego ale z tego co się dowiedziałem to jest najelpszy sposob

bizon11
komentarz
komentarz

A masz zaporę ogniową ? Może po prostu windows ściąga sobie dodatki bez twojej wiedzy albo ktoś włamał się do twojego kompa i np. robi atak DDoS :)

Proponuje zainstalować ZoneAlarma jest to zapora sieciowa :)

Rozwad
komentarz
komentarz

bizon11, niesądze aby to była przyczyna, napisał także ze skanował kompa antyvirem więc wnioskuje, ze ma firewalla, no cóż szczeze to niemam pojęcia co mu dolega, ale ja czasami łącze sie przez modem neostrady kiedy cos sciągam, i tez przez dial-up widnowsa, a powiedz czy w ogóle masz zainstalowany program neo czy całkwoicie bez. Jezeli masz zainstalowany program neo to odinstaluj go, zainstaluj same sterowniki do modemu, jednak te musisz pobrac z netu, poniewaz te na płycie neo bez programu niedzialają :/ no cóż taka polityka tepsy, no i wtedy zrób dial-up bez programu i zobacz jak bedzie.

Fafu
komentarz
komentarz
te na płycie neo bez programu niedzialają

Działają, tylko trzeba umieć znaleźć :P Są na tej płytce wszystkie sterowniki i można je normalnie zainstalować.

Może najlepszym rozwiązaniem będzie format i install Windowsa Xp? :D

Rozwad
komentarz
komentarz

fafu, instalowałeś?? wiem gdzie znalesc na płycie sterowniki;/ tylko jak je instalujesz to wyskakuje błąd, niewiem po co miał by robic formata :|

Fafu
komentarz
komentarz

Mi nie wyskakiwał błąd...

Formata po to, bo mógł być jakiś syf na kompie i spowalnia kompa?

Rozwad
komentarz
komentarz

jasno napisał ze uzywa 50% procka gry modem jest podłączony... format jest tutaj zbędny.

Uploadman
komentarz
komentarz

programu od neostrady w ogole nie instalowałem mam tylko same stery od modemu no nic pokombinuje jeszcze ze sterownikami od płyty głownej jak nic się nie poprawi chyba będzie trzeba jakiegoś informatyka ściągnąć żeby to posprawdzał :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.