x-kom hosting

Problem z TV Info i nie tylko

Gość
utworzono
utworzono

Oto strona do niego http://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=1455   

I teraz jest problem bo wyświetla mi następujące obrazy ( załączniki ) . Czy jest to wina Firefoxa czy nie może połączyć się z serwerem, bo od wczoraj ten drugi zrzut ekranu już się nie ukazuje tylko chodzi w kółko ta ikona i się kręci i kręci. Uaktualniłem Firefoxa uaktualniłem Flash Playera i nic. Nieraz wyświetli komunikat że nie może się połączyć z serwerem lub jest to wina sieci, ale sieć działa bez zarzutu.

 

 

bez tytułu.JPG

bez tytułu 2.JPG

szubi8
komentarz
komentarz

Szczerze? Widaje mi sie ze jest to wina twojej wersji systemu. 

Niektore buildy nie sa juz supportowane pod XP, i przez to nie dostaniesz kolejnej wersji updejtu, bo poprostu twoj system nie bedzie z takowa dostepny. Sprobuj zainstolawac Chrome'a i zobaczyc czy to ruszy, a tak szczerze - polecam zupdatowac sobie system do conajmniej Windows 7, gdyz jest wielka roznica w performancie systemu. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.