x-kom hosting

Błąd przy aktualizacji Antywirusa

Gość
utworzono
utworzono

Za każdym razem gdy codziennie włączam komputer aktualizuje się samoczynnie Antywirus. I jest w tym coś dziwnego bo później aktualizuje się tak samo nieraz po trzy razy dziennie i błąd nie wyskakuje. Ikona z błędem ukazuje się obok ikony Windowsa i wygląda tak jak na załączniku. Co to może być że wyskakuje tylko pierwszy raz dziennie później już nie ? Mam Windows XP Proffesional i ściągałem już "setki" programów Antywirusowych ale żaden nie chciał chodzić na XP. Powiedzcie mi o co tak w tych błędach chodzi ?

drwtsn32.log

  • 2 miesiące później...

iza121
komentarz
komentarz

Winda XP to sympatyczny, ale obecnie dziurawy i nie wspierany już system, więc nic dziwnego, gdybyś "coś" niepożądanego" na nim miał. Format przy tym systemie, to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, a najlepiej wskoczyć od razu na windowsa 7/10

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Kingsoft antywirus jest już zdaje się nierozwijany od 2012 roku to jedno a drugie on nie był przeznaczony na Windows XP i działał w chmurze więc jakakolwiek próba naprawienia tego błędu nie ma sensu. Strona firmy, która ten program stworzyła (tylko się nie wystrasz)

http://www.ijinshan.com/

Dobrze by było zmienić system na nowszy i zainstalować chociaż darmowego Avasta.

Odkopane sprzed 3 miesięcy :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.